Co sprezentować dziecku?

Posiadanie dziecka to nie igraszka. Problemy zdarzają się na wielu etapach w życiu małego człowieka – dotyczą tego, czym karmić, dobierać ubrania i jak uczyć. Spora część rodzicieli także nie ma pojęcia, jakie zabawki podpasują maluchowi. Zaczniemy od zabawek dla większych potomków. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.

Autor: timsamoff

Rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Problemy zdarzają się na wielu etapach żywota małego człowieka – dotyczą tego, czym karmić, kupować odzież i jak uczyć. Wielu rodziców też nie wie, jakie zabawki spodobają się pociesze. W krótkim tekście spróbuję służyć radą i opisać wam parę dobrych propozycji, na które należy zwrócić uwagę rozglądając się po sklepie z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla dojrzalszych potomków. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.

Lalki monster high bardzo różnią się projektem od klasycznych Barbie. Przedstawieni zostali w formie lalek lekko upiorni uczniowie z wyjątkowej szkoły wyższej dla „potworów”.

Masz wrażenie, że zbliżone materiały rozjaśniają Ci bardziej tę sprawę? Jeśli tak sądzisz, zobacz w tekście (https://www.sweet-home.pl/24,Wypieki-na-swieta-i-inne-okazje.html) inny tego rodzaju punkt widzenia.

Lalki zostały niebanalnie zaprojektowane i utrzymane w niezwykłej palecie barw. Lalki zostały oczywiście pomyślane dla panienek w wieku ponad dziesięć lat. Do pakietu możesz nabyć również różne przedmioty – np. notesy i albumy do kolekcjonowania firmowych naklejek. Lalki monster high są bardzo modne, zatem nie zaskocz się, jak twoja pociecha sama poprosi cię o te gadżety.

Małą kobietkę ucieszą na pewno mebelki dla dzieci, idealnie dopasowane do każdego typu lalek. Dziecko polubi okazję urządzenia własnego mieszkanka. Taka rekreacja skutecznie rozwija kreatywność, co zaprocentuje w przyszłości.

Autor: Plast Team i LEGO ®

Lego Dino to świeża idea od duńskiego wytwórcy klocków. Jak wskazuje nazwa serii zabawek, motywem przewodnim zestawów stały się dinozaury. Twoje dziecko pomoże ludzikom w łapaniu dinozaurów. To fantastyczna szansa dla młodego człowieka, by dowiedział się nieco o tych nieżyjących już potworach – te informacje przydadzą się na pewno w szkole. Zabawki Lego Dino mocno pobudzą twórczość i intelekt brzdąca. W punktach firmowych możesz zakupić również inne komplety, np. z The Lord of the Rings lub sagi George’a Lucasa.

Jeszcze jedną renomowaną opcją są zabawki matchbox. Mali faceci ubóstwiają wszelkie autka i wehikuły, więc gwarantuję, że będą wiele dni cieszyć się takim gadżetem. Podaruj swojemu małemu mężczyźnie ładny radiowóz, a satysfakcja jego będzie długotrwała.

Źródło: Krainazabawy.pl