Mata piankowa – puzzle

Co sprezentować dziecku?

Posiadanie dziecka to nie bułka z masłem. Schody ujawniają się na wielu etapach rozwoju dziecka – dotyczą tego, jak bilansować dietę, kupować odzież i jak rozwijać. Wielu rodziców także nie wie, jakie zabawki przypadną do gustu pociesze. Zaczniemy od zabawek dla większych pociech. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.
Autor: timsamoff

Rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Problemy zdarzają się na wielu etapach żywota małego człowieka – dotyczą tego, czym karmić, kupować odzież i jak uczyć. Wielu rodziców też nie wie, jakie zabawki spodobają się pociesze. W krótkim tekście spróbuję służyć radą i opisać wam parę dobrych propozycji, na które należy zwrócić uwagę rozglądając się po sklepie z zabawkami. Zaczniemy od zabawek dla dojrzalszych potomków. Na pierwszy ogień idą lalki monster high.

Lalki monster high bardzo różnią się projektem od klasycznych Barbie. Przedstawieni zostali w formie lalek lekko upiorni uczniowie z wyjątkowej szkoły wyższej dla „potworów”. Lalki zostały niebanalnie zaprojektowane i utrzymane w niezwykłej palecie barw. Lalki zostały oczywiście pomyślane dla panienek w wieku ponad dziesięć lat. Do pakietu możesz nabyć również różne przedmioty – np. notesy i albumy do kolekcjonowania firmowych naklejek. Lalki monster high są bardzo modne, zatem nie zaskocz się, jak twoja pociecha sama poprosi cię o te gadżety.

Małą kobietkę ucieszą na pewno mebelki dla dzieci, idealnie dopasowane do każdego typu lalek. Dziecko polubi okazję urządzenia własnego mieszkanka. Taka rekreacja (sprawdź pomysł na urodziny) skutecznie rozwija kreatywność, co zaprocentuje w przyszłości.

Autor: Plast Team i LEGO ®

Lego Dino to świeża idea od duńskiego wytwórcy klocków. Jak wskazuje nazwa serii zabawek, motywem przewodnim zestawów stały się dinozaury. Twoje dziecko pomoże ludzikom w łapaniu dinozaurów. To fantastyczna szansa dla młodego człowieka, by dowiedział się nieco o tych nieżyjących już potworach – te informacje przydadzą się na pewno w szkole. Zabawki Lego Dino mocno pobudzą twórczość i intelekt brzdąca. W punktach firmowych możesz zakupić również inne komplety, np. z The Lord of the Rings lub sagi George’a Lucasa.

Jeszcze jedną renomowaną opcją są zabawki matchbox. Mali faceci ubóstwiają wszelkie autka i wehikuły, więc gwarantuję, że będą wiele dni cieszyć się takim gadżetem. Podaruj swojemu małemu mężczyźnie ładny radiowóz, a satysfakcja jego będzie długotrwała.

Źródło: Krainazabawy.pl