Ubierz swoją pociechę na sezon jesienny

Pierwsze chłodne dni za nami, nadszedł więc czas pomyśleć o zmianie „szafy”, zaś zwiewne sukieneczki i krótkie spodenki odłożyć na przyszły rok. Jak wiemy, szczególnie wrażliwi na zmianę temperatur są najmłodsi, w związku z tym warto dowiedzieć się „co w trawie piszczy” w sezonie jesień- zima 2014 w modzie dziecięcej.
Pierwsze jesienne dni za nami, nadszedł więc czas wymienić garderobę na cieplejszą, zaś zwiewne sukieneczki i krótkie spodenki odłożyć na przyszły rok. Jak wiemy, najbardziej wrażliwi na zmianę pogody są nasze dzieci, z tego względu powinniśmy zainteresować się „co w trawie piszczy” w sezonie jesień- zima 2014 w modzie dla najmłodszych.

Autor: WTL photos
Zasady są takie jak co roku – ma być ciepło i komfortowo. Kolorem który zdominował modę dziecięcą jest głęboki granat, czerwień i idealne dla małych dzieci pastele. W dziecięcej garderobie nie może zabraknąć również ponadczasowego jeansu i zimowej bieli – 2o2.pl/category/dekoracje-i-ozdoby-scian.

Dziewczynki uszczęśliwią wszechobecne wzory (kwiaty, kropki, szkockie kraty). Bez obaw zakładać możemy wzorzyste sukienki, legginsy i spodnie. Jesienną i zimowa porą, warto zwrócić uwagę na to jaki skład posiadają ubrania dla naszych pociech, zwłaszcza tych najmłodszych. W sieci, bez problemu znajdziemy sklep z ubrankami dla dzieci, w którym zaopatrzymy dzieci w „oddychające” i niepodrażniające delikatnej skóry dziecka bawełniane ubranka.

Oryginalne i przede wszystkim funkcjonalne powinny być dodatki: nakrycia głowy (czapki, kapelusze) oraz szaliki, które dodatkowo zabezpieczają przed wiatrem, deszczem i śniegiem.

Jesienne kolekcje dla młodych dżentelmenów to ukłon w stronę nastolatków oraz młodych mężczyzn – przewodzą spodnie z wąskimi nogawkami – tzw slim, bluzy z zwracającym uwagę nadrukiem, T-shirty, oraz koszule w kratę. Wiodący kolor to szary, bordo i…czerń. W szafie młodego mężczyzny ma być szykownie i niesztampowo. Miłośnicy stylu sportowego też znajdą coś dla siebie. Mieszamy style i kolory. Spodnie dresowe do koszuli w kratę? Jak najbardziej – polecam 2o2.pl!

Kompletując garderobę jesienną stawiamy na praktyczność. Dziecku przede wszystkim powinno być wygodnie, ubranie nie powinno ograniczać ruchów. Kluczowe jest również bezpieczeństwo, w związku z tym zrezygnujmy z ćwieków czy innych nieodpowiednich dla dzieci wykończeń.

Przydatny tekst? Jeżeli tak sądzisz, przeczytaj towarzyszące porady na rozpatrywany temat – bez marudzenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (https://www.dontero.pl/).

I mała uwaga: ubierajmy dzieci, nie przebierajmy.