Najlepszy dekoracja pokoju dla niemowlaka – sprawdź!

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest zawsze długo i niecierpliwie wyczekanym momentem. Wystrój pokoiku dla niemowląt musimy dostosować do wymagań malucha jak i jego rodziców.
Przyjście na świat nowego członka rodziny jest zawsze długo i niecierpliwie wyczekanym momentem. Urządzenie wnętrza dla niemowląt powinniśmy dostosować do potrzeb malucha jak i jego rodziców.

Łóżeczko dla dzieci

Autor: Pinio
Źródło: Pinio
Początek życia dziecka łączą dziecko nierozerwalnie z jego mamą, od której noworodek jest w 100% zależna.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz w treści (https://dentistree.pl/cennik/) znajdujący się w tamtym miejscu artykuł. Są w nim inne tego rodzaju materiały. One również analizują tę problematykę.

Często z tego powodu poza łóżeczkiem dziecka, w pokoju znajduje się również łóżko opiekunów. Zadbać trzeba, by oba były niedaleko siebie – w ten sposób będzie nam łatwiej opiekować się dzieckiem. Pomocna będzie także elektroniczna niania- zobacz kompletną propozycję pod adresem. Oprócz tego zastanówmy się o miejscu do przewijania dziecka – idealny będzie tu mały, wysoki stolik, albo specjalny przewijak, który położymy na dziecięcym łóżeczku. Oprócz tego przyda się zaraz przy nim maluteńka lampka z rozproszonym światłem – najlepsza do przewijania dziecka w nocy.

bobas, niemowle

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszym zakupem powinna być szafka na ubranka pociechy. Musi posiadać kilka półeczek o regulowanej wysokości, a oprócz tego potrzeba się jeszcze kilka szuflad na kosmetyki do pielęgnacji dziecka i pampersy. Ułatwią nam bardzo zadanie i pracę w razie zmiany pieluchy. Trzeba zadbać, by górna lampa miała zamknięty klosz, najlepiej w jakimś delikatnym, pastelowym kolorze. Będzie to chronić maleństwo od spoglądania bezpośrednio w żarówkę. Najlepiej będzie, kiedy do tego dołożymy także kilka barwnych maskotek, albo zabawek, które zawiesimy na sznurku- idź na mój blog.

Sama polecam zrobić te wnętrze w ciepłych kolorach – różach, błękitach, pomarańczach. W sieci odnalazłam aranżację pokoju dla niemowlaka w odcieniach szarości i beży. Co ciekawe, prezentuje się bardzo oryginalnie! Sprawdźcie sami: .