kurs językowy

Szkolenie w formie konwersacji po włosku – w jakich miejscach poszukiwać propozycji?

Żyjemy w czasach, kiedy znajomość języków obcych jest niezbędna. Najmłodsi już w przedszkolu rozpoczynają uczenie się języków poprzez zabawę, naukę piosenek. W czasie edukacji szkolnej nauka języka obcego nie jest maluchowi obca.
Żyjemy w czasach, gdy znajomość języków obcych jest nieodzowna. Dzieci już w przedszkolu rozpoczynają nauczanie się języków poprzez zabawę, naukę piosenek. Podczas edukacji szkolnej nauka języka nie jest maluchowi obca.

kurs językowy
Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl
Rodzice częstokroć ekspediują dziecko na język pomocniczy, np. język włoski. Maluch ma bardzo chłonny umysł i nauka języków nie sprawia mu trudności. To język o prostej, przyjemnej gramatyce, jaka przez niektórych traktowana jest nawet za łatwiejszą od angielskiej. Jego dźwięczność jest melodyjne i bez trudu wpadające w ucho, a mowa względnie prosta.

Źródło –

Większa część opiekunów posyła własne dzieci na kolejne zajęcia lekcji języków. Szkół językowych jest niezwykle dużo i jest możliwość wyłowić taką, jakiej program edukowania w najwyższym stopniu nam odpowiada.

Nauka włoskiego może odbywać się w większych grupach, bądź indywidualnie. Istnieje też klasyfikacja na zespoły zaawansowane i początkujące. Atutem nauki indywidualnej z lektorem jest nieograniczona możliwość przystosowania natężenia spotkań, dowolność w wyborze długości zajęć. Istotne jest, ażeby nauka odbywała się także przez dialog, w takim przypadku łatwiej nauczyć się języka obcego – czytaj dalej.

Bez względu na to, czy decydujemy się na zajęcia indywidualne, czy grupowe, szkoła włoskiego gwarantuje właściwy pułap wykształcenia. Lekcje prowadzone są przez wysoko wykształconą kadrę o dobrym przygotowaniu metodycznym.

Włochy
Autor: Julia Maudlin
Źródło: http://www.flickr.com
Nauczamy się całe życie. Warto rozważyć naukę języka włoskiego jako elementu powiększania własnych kwalifikacji zawodowych. Pamiętajmy , że niemal każdy, kto chce wyznaczać konkurencję na rynku pracy, ma bodaj zasadniczą znajomość języka angielskiego. Być może to czas, by wyróżnić się na tle pozostałych i zainwestować czas w naukę czegoś mniej popularnego, jednak jednakowo stosownego. W czasach, gdy znajomość angielskiego jest podstawowym warunkiem chlebodawców, język włoski ma możliwość okazać się ogromnym atutem w staraniach o pracę. Należałoby mieć na uwadze, że także liczebność ludzi mówiących po włosku jest mniejsza, aniżeli osób znających angielski, co przekłada się na mniejszą rywalizację na rynku pracy.