Niepłodność – groźny problem, z jakim boryka się sporo współczesnych par

Zmorą współczesności jest bez wątpienia ujemny przyrost naturalny. Specjaliści alarmują: jest nas coraz mniej.
Bolączką obecnych czasów jest bezsprzecznie niski przyrost naturalny. Specjaliści biją na alarm: z roku na rok nas ubywa.

bank komórek jajowych

Autor: Sokoban CN
Źródło: http://www.flickr.com
Czemu?

specyfiki

Autor: OliBac
Źródło: http://www.flickr.com
Powodów jest bardzo wiele. Niestabilność zawodowa, trudna sytuacja na rynku mieszkaniowym, zmiany w sferze kultury, konsumcyjny styl bycia, niewłaściwie planowana polityka prorodzinna rządu – wymieniać można bez ustanku. Polacy bardzo często opóźniają podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny w obawie, że nie zdołają zapewnić jej godziwych warunków życia. Ale to zaledwie jedna strona medalu. Mnóstwo par marzy o dziecku, jednak nie może go mieć. niepłodność dotyka coraz większą liczbę osób. Z owym problemem zmaga się już – jak pokazują statystyki – co piąta para w Polsce. Czasami jedynym „ratunkiem” okazuje się bank komórek jajowych. Zwykle, zdrowa, młoda kobieta w wieku rozrodczym „wytwarza” średnio czterysta tysięcy komórek jajowych, wiele szczegółów na ten temat przeczytasz też tu: Gyncentrum.pl. Tylko kilka z nich ulega zapłodnieniu. Należy podkreślić, że oddanie komórek jajowych to całkowicie bezpieczny zabieg.

Przypadł Ci do gustu nasz artykuł? Zatem gorąco zapraszamy do następnych naszych newsów, które będą o podobnej tematyce.

Nie wpływa na płodność dawczyni. Nie powduje też u niej trudności z późniejszym poczęciem potomstwa.

Pragniesz dać komuś szansę na bycie rodzicem? Interesuje Cię problem, którym jest Leczenie niepłodności Częstochowa to doskonały „adres”. Miasto bowiem, dysponuje obszerną „bazą” specjalistów, którzy udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji. Jeśli wciąż masz wątpliwości co do zabiegu, poczytaj więcej na stronie: