Furby – idealny towarzysz dla Twojego malucha

Grupa Furbych jest popularna już od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży ukazał się pierwotny reprezentant rodziny Furbych. To produkt przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze światowych liderów w dziedzinie dystrybucji zabawek dla dzieci. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, czyli takich na jakich postępowanie dzieci posiadają główny wpływ.
Grupa Furbych jest lubiana od 1998 roku, kiedy to na rynku pojawił się pierwszy reprezentant tej grupy. Jest to oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych liderów w dziedzinie sprzedaży dziecięcych zabawek. Furby jest przedstawicielem tak zwanych zabawek interaktywnych, a więc takich na których zachowanie maluchy posiadają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Furbych zaprojektowano po to, by wpoić dzieciom umiejętność opiekuńczości poprzez opieki nad zabawką oraz kształtowaniem jego charakteru. Furby wspomaga proces nauki mowy, kreuje wyobraźnię oraz kreatywność. Każdy z osobna Furby bowiem zaraz po kupnie komunikuje się w swoim języku, funkcją dziecka jest przekazanie mu języka polskiego. Każdy przedstawiciel rodu staje się jak jego nabywca – dziecko więc wie, że należy Furbiego dobrze traktować, aby ten odpowiedział w ten sam sposób.

Jednym z najbardziej popularnych członków rodziny Furby jest produkt ,który nosi nazwę Hasbro – Furby – Irokez Cool Szary – 39834 A3125 Pl. Furby – bo tak nazywa się zabawka – jest w stanie sprawić frajdę każdemu dziecku.

Czy któreś komentarze na nasz temat (https://www.pomoceszkolne24.pl/MAPY-SCIENNE/1/312/) naszego tekstu Cię zainteresowały? Zatem będzie nam niebywale miło, jeśli dołączysz do nich także swe zdanie.

Jest chętny do mówienia, uczenia się nowych słów, tulenia się oraz konsumpcji smakołyków.

Jego równie skłonnym do bawienia i harcy kuzynem jest reprezentant rodziny Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Równie rozgadany i komunikatywny – wprawi w lepszy nastrój na każdej imprezie dla maluchów – ponieważ jego ulubione zajęcie to chichotać i bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej rodzinki jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187 , pani bardzo miła i roztańczona. Przyniesie uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Podobny serwis przygotował zbliżone artykuły. Jeżeli Cię one interesują, to kliknij tutaj i zobacz więcej porad w treści (https://www.varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/) publikacji, którą tam odnajdziesz.

Jeszcze jeden pan z tej towarzyskiej rodziny to Hasbro – Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150 . Ten czerwony stworek szybo się uczy nowych słów. Uwielbia się bawić i zajadać się łakociami. Dzięki opiece nad nim pociecha nauczy się niebywałej rzetelności. O Furbiego powinno się bowiem troszczyć, żeby i on odwdzięczył się dobrym humorem.