Zakupoholizm w męskim wydaniu, czyli czego, oprócz elektronarzędzi czy części samochodowych, panowie szukają w wirtualnych sklepach

Przywykło się uważać, że to niewiasty są wielkimi orędowniczkami rozmaitego typu zakupów, zarówno tych tradycyjnie rozumianych, jak i tych wirtualnych. Tymczasem należy pamiętać o mężczyznach, którzy również nie pozostają w tyle za żonami. Jeśliby szczegółowo przeanalizować wydatki obojga, to niewykluczone, że reprezentanci tzw. płci brzydkiej przodują w wydawaniu pieniędzy. A w XXI wieku naprawdę niełatwo się powstrzymać, bo asortyment produktów proponowany przez sprzedawców jest potężny.
Przywykło się uważać, że to kobiety są zagorzałymi zwolenniczkami wszelakiego typu zakupów, zarówno tych tradycyjnie pojętych, jak i tych internetowych. A przecież trzeba pamiętać o facetach, którzy również nie pozostają w tyle za narzeczonymi. Jeżeliby dokładnie przeanalizować wydatki obojga, to niewykluczone, że reprezentanci tzw. płci brzydkiej przodują w wydawaniu oszczędności. A w XXI wieku naprawdę trudno się powstrzymać, gdyż asortyment artykułów proponowany przez sprzedawców jest ogromny.

Zakupy

Autor: Kuba Bożanowski

Zakupy online stają się trendy.

Interesujący wpis? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie, którą tu znajdziesz, również jest coś wartościowego!

Dzięki umieszczonym zdjęciom każdy potencjalny nabywca może oglądną interesujący go artykuł i już na wstępie zweryfikować, czy warto go zamówić. W większości przypadków to mężowie biorą na swoje barki ciężar utrzymania rodziny, więc mają mało czasu na chodzenie po sklepach i sporo rzeczy nabywają w sklepach internetowych. I wcale nie kupują tylko wiertarek czy części do samochodu – mężczyźni zakupują także klapki męskie, bieliznę, a niekiedy też nieco bardziej wstydliwe rzeczy, czyli np. pigułki na… potencję. Tutaj troszkę więcej: polecane klapki dzieciece.

Wyraz zakupoholizm może wywoływać nieprzyjemne skojarzenia, bo powszechnie będziemy go zestawiać z alkoholizmem albo pracoholizmem. Tymczasem w tym przypadku można doszukać się trochę bardziej pozytywnych znaczeń. Jeśli mężczyźnie bardzo zależy na produkcie określonej marki, a w osiedlowym sklepie ciężko go dostać, to pozostaje załączyć komputer i rozpocząć poszukiwania w sieci. Tutaj dobrej jakości klapki męskie crocs bywają dostępne w wielu modelach, rozmiarach oraz kolorach. A czy to zachowanie nazwiemy zakupoholizmem? Pozostawiamy to czytelnikom do samodzielnej interpretacji. Zobacz ciekawe artykuły o tym: meskie crocs.

Facetów, a zwłaszcza ojców, nie można obwiniać o egoizm. Troskliwi rodzice będą chcieli zaimponować swoim dzieciom i zamówią dla nich tak klapki dziecięce, jak i wspaniałe zabawki znanych wytwórców. A poza tym, jak wiadomo, liczą się zarówno potrzeby ciała, jak i życzenia bądź nawet absolutnie zwariowane fantazje.

galeria handlowa

Autor: Jim, the Photographer

Dlatego ojcowie najbardziej zuchwałych, a równocześnie kochających sporty wodne szesnastolatków, zechcą na pewno kupić coś specjalnego. Dla takich osób kitesurfing będzie na pewno idealnym pomysłem na wypełnienie wolnego czasu. A karty wstępu na zajęcia najlepiej oczywiście kupić w sieci.