Jakie akcesoria okażą się niezwykle potrzebne świeżo upieczonej mamie, która właśnie wróciła z synkiem do domu

Macierzyństwo w XXI wieku zdaje się mieć trochę bardziej ludzkie oblicze. Dużo pisze się o prawach przedstawicielek płci pięknej, a i trzydziestolatki w stanie błogosławionym mogą liczyć na inne, czyli lepsze traktowanie, na przykład niektóre supermarkety udostępniają dla ciężarnych osobne kasy bądź obsługują je poza kolejnością. Wytwórcy akcesoriów dla noworodków również nie zasypiają gruszek w popiele i proponują świeżo upieczonym mamom asortyment, o jakim babcie nie śmiały marzyć.
Macierzyństwo w XXI wieku zdaje się mieć trochę bardziej ludzkie oblicze. Wiele mówi się o prawach reprezentantek płci pięknej, a i kobiety w stanie błogosławionym mogą liczyć na inne, czyli lepsze traktowanie, na przykład niektóre hipermarkety udostępniają dla ciężarnych osobne kasy bądź obsługują je poza kolejnością. Producenci akcesoriów dla niemowląt również nie zasypiają gruszek w popiele i oferują świeżo upieczonym matkom wybór, o jakim prababcie nie śmiały marzyć.

niemowlę

Autor: Giulia Muzio
Źródło: http://www.flickr.com

Takie akcesoria jak siateczki gryzaki dla ośmiomiesięcznego niemowlęcia albo łóżeczka czy dobre jakościowo smoczki są praktycznie dostępne wyłącznie w tych internetowych sklepach. A jeżeli wchodzi się na witrynę sklepu, to zaraz zauważa się mnóstwo innych przedmiotów, które pragnęłoby się zakupić.

Przedstawione w powyższym artykule informacje są naprawdę godne uwagi, jednak kliknij także ten użyteczny link (https://www.tumbus.pl/) – on na pewno również Cię zaabsorbuje.

W trakcie zakupów warto więc zachować zdrowy rozsądek.

Pieniądze wydane na rogal do karmienia – pełen artykuł z pewnością nie będą zbędnym wydatkiem. Zwłaszcza jeśli dwudziestopięcioletnia kobieta jest w ostatnim miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego potomka, powinna pomyśleć o takich akcesoriach, które później znacznie ułatwią karmienie piersią. W pierwszych miesiącach życia córki te naturalne posiłki będą dość uciążliwe – noworodka trzeba karmić co 3 godziny, więc komfort zarówno dla mamy, jak i smyka musi być zagwarantowany. Jeśli rodzic nie skieruje swojej uwagi na takie pozornie nic nieznaczące sprawy, to później przypłaci to uciążliwym bólem pleców.

malutkie dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

Rogal do karmienia (produkty z kategorii 'rogale do karmienia’) jest oczywiście niezwykle przydatnym gadżetem, ale dwudziestoletniej matce przydaje się również mnóstwo innych rzeczy. Jeśli będziemy kontynuować temat posiłków noworodków, to jesteśmy zmuszeni wspomnieć o laktatorach. Nawet jeżeli trzydziestolatka karmi piersią swoją córkę, to niekiedy trzeba zostawić w lodowce odciągnięte mleko, aby tata mógł nakarmić smyka, kiedy małżonka wyjdzie na zakupy. Jednakże przy zakupie laktatora warto zwrócić szczególną uwagę na to, czy w komplecie producent umieścił też wszystkie nieodzowne akcesoria, czyli co najmniej jedną niedużą butelkę, pojemniczek z plastiku do przechowywania pokarmu i rzecz jasna bardzo przydatny podgrzewacz. Ci najbardziej przejęci oraz trzeźwo myślący rodzice domówią dodatkowo dobry jakościowo sterylizator, który zagwarantuje maluchowi bezpieczne posiłki.