Hot Wheels… Samochodziki zmieniające swoją barwę

Czy istnieje na ziemi młody mężczyzna, który w swoich skarbach motoryzacyjnych nigdy nie posiadał choćby jednego modelu marki Hot Wheels? Założę się, iż z trudem nam przyjdzie odnalezienie takiego delikwenta. Te małe ”cztery kółka”, już dawno ogarnęły świat dzieci.
Czy jest na świecie młody człowiek, który w prywatnych skarbach motoryzacyjnych nigdy nie posiadał choćby jednego samochodu marki Hot Wheels? Na pewno trudno będzie o taką osobę. Te niewielkie ”cztery kółka”, już od dawna opanowały dziecięcy świat.

resorak Hot Wheels

Autor: Mike Mozart
Fantastycznie kolorowe, zachęcają do kupna małych rajdowców. Nasi milusińscy kochają rywalizować, toteż z wielką frajdą fundują sobie niewielką dawkę adrenaliny w postaci wyścigów samochodowych. Aby doznania okazały się bardziej ekscytujące, firma która produkuje zabawki Janod proponuje swoim małym klientom specjalne tory, dzięki którym autka mkną jak szalone – polecane zabawki janod. Ogromnym powodzeniem cieszą się bardzo oryginalne modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory montowane do ściany, przy czym dano nam sposobność demontażu bez naruszenia jej. Są kompatybilne więc z powodzeniem połączymy je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze większe i ciekawsze konstrukcje. W dzisiejszym świecie dowolnie wybrany fan rajdów może mieć swój własny tor wyścigowy i pokonywać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim wymiarom, autka towarzyszą dzieciom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, na spacerze, w murach szkoły i w… wodzie. Jako że pod wpływem ciepłej i zimnej wody pojazdy ulegają transformacji i potrafią zmienić kolor. Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po chłodne. Oczywiście każdy model harmonizuje z torami. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, w której bąbelki wyczyszczą i przemalują autko na jeden z sugerowanych, niezwykłych kolorów.

Jednak Hot Wheels to nie tylko zabawki dla dzieci. To także wielka gratka dla ich minimalnie starszych kolekcjonerów, tudzież dla osób z zasobniejszym portfelem, gdyż jest na świecie model wykonany przez pewnego jubilera wart 140.000 dolarów! Rok w rok najznamienitsi projektanci opracowują nowe kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe opony ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań – zapoznaj się z ofertą przewijaków dla dzieci.