Pracownicy firmy

Ocena wieloźródłowa

Jeśli chcesz poznać swojego pracownika musisz go obserwować. Jednak rzeczywistość jest taka, że nie możesz mieć nad pracownikiem kontroli przez cały dzień pracy. Tak, więc potrzebujesz, jako pracodawca syntetycznej oceny, a dokładniej sposobu na to, żeby tą pełną ocenę otrzymać. Jest sporo dobrych metod, dzięki którym można się dużo dowiedzieć o pracownikach naszej firmy. Ocena 360 stopni należy do najbardziej holistycznych.

Jeżeli masz ochot poznać swojego pracownika musisz go obserwować. Jednak prawda jest taka, że nie możesz mieć nad nim kontroli przez cały dzień pracy. Tak, więc potrzebujesz, jako pracodawca syntetycznej oceny, a konkretniej metody na to, by tą całościową ocenę uzyskać. Jest wiele ciekawych metod, dzięki którym można się sporo dowiedzieć o pracownikach naszej firmy. Ocena 360 stopni należy do najbardziej holistycznych.

Mocne wejście Twojej firmy

Co to jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to dziś powszechny sposób pomiaru ich kompetencji, ale też oceny tego jakie przymioty pracowników są pożądane na danym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieco ponad 10% makro przedsiębiorstw i korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli.

Oceny okresowe pracowników to aktualnie powszechny sposób kontrolowania ich kompetencji, ale również weryfikacji tego jakie przymioty pracowników są wartościowe na konkretnym stanowisku. Jak pokazują badania tylko trochę ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego typu metod kontroli.
Narada pracowników firmy

Chcesz być menedżerem powinieneś się przeszkolić

Obecnie trzeba nieźle się nagimnastykować, by być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Tak, więc szkolenia dla menedżerów są czymś oczywistym. Jeżeli chce się być dobrym menedżerem trzeba uczestniczyć w szkoleniach, które organizuje się w wielu różnych miastach i miasteczkach.

Dziś trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby być właściwym człowiekiem na odpowiednim miejscu. Z tego powodu szkolenia dla menedżerów są czymś oczywistym. Jeśli chce się być porządnym menedżerem trzeba uczestniczyć w szkoleniach, które organizuje się w wielu różnych miejscowościach.

fototapety

Pragniesz udekorować swoje mieszkanie – zobacz, jak łatwo i bezproblemowo masz szansę to zrobić

Masz cztery ściany i chcesz coś zmienić. Nie masz jednak wolnych chwil na poruszanie się po sklepach budowlanych i wybieranie określonych towarów – farba, klej, tapeta… Oczywiście, masz prawo to wszystko zamówić w firmie. Co jednak uczynić, kiedy nie posiadasz wypchanego portfela. Usługi wykończeniowe sporo kosztują. Czy istnieje inny sposób?

Posiadasz własne cztery kąty i chcesz coś zmienić. Nie masz jednak czasu na bieganie po sklepach budowlanych i wybieranie potrzebnych produktów – farba, klej, tapety… Tak, możesz to wszystko zamówić w firmie. Co jednak uczynić, gdy nie masz wypchanego portfela. Usługi ’wykończeniówki’ dużo kosztują. Czy jest inny sposób?
wesele

W obecnych czasach jedną z lepszych zabaw na imprezach jest fotobudka

Dzisiaj organizowanie imprez dla znajomych czy też imprez korporacyjnych potrzebuje uwzględnienia ciekawych atrakcji, jakie uczynią, że ludzie na długi okres zapamiętają ten wieczór. Wskutek tego, że powstaje sporo niewielkich firm, świadczących różnego typu usługi świetne na takie imprezy rzecz jest niesłychanie ułatwiona.

Obecnie aranżowanie przyjęć dla przyjaciół albo imprez korporacyjnych wymaga uwzględnienia fascynujących zabaw, jakie uczynią, że ludzie na długi okres zapamiętają ten wieczór. Dzięki temu, że powstaje wiele małych firm, oferujących rozlicznego typu usługi idealne na tego typu imprezy rzecz jest niezwykle uproszczona.