Garderoba niemowlaczka

Przed narodzinami maluszka modne jest organizowanie przyjęcia z okazji nadchodzącego terminu porodu. Zazwyczaj na tego rodzaju imprezę zaproszeni goście przynoszą podarunki dla mamy i dla oseska.
Przed narodzinami maluszka popularne jest organizowanie przyjęcia z okazji nadchodzącego czasu porodu. Na ogół na tego typu przyjęcie zaproszeni goście przynoszą podarunki dla mamy jak też dla dzidziusia.

Jak odzyskać formę po ciąży?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Często jednakże najbliżsi nie mają pojęcia, co zakupić, ani co ci jest niezbędne. W takim przypadku warto po prostu powiadomić przyjaciół i rodzinę, czego jeszcze nie posiadasz dla potomka. Tym sposobem bez trudu przyszykujesz wyprawkę dla niemowlęcia, jaką weźmiesz z sobą do szpitala, jak także uzupełnisz pozostałą część konfekcji brzdąca.

Na początku kompletując szafę niemowlęcia powinnaś brać pod uwagę fakt, że dziecko niezwykle szybko wyrośnie ze swych pierwszych ubranek, dlatego nabywanie kilkunastu sztuk śpioszków nie jest wymagane. W pierwszej kolejności powinnaś zadbać o to, żeby twoje dziecko posiadało: 4 szt. śpioszków, również z rękawami, rozpinane na całej długości, 4 sztuki pajacyków, jakie rozpinanych na całej długości z przodu, cieniusieńką czapeczkę z bawełny, bawełniane rękawiczki, ręcznik – najlepiej mięciutki, rożek, który w dniu wypisu ze szpitala może donieść świeżo upieczony tato. To wszystko stanowi wyprawkę dla dzidziusia, którą zabierzesz ze sobą do szpitala. Kosmetyków nie musisz zabierać, bo wszelkie konieczne kosmetyki jak: mydełko, spirytus do pępka, maść do pielęgnowania pupy dostaniesz w szpitalu.

Kolejnymi niezbędnymi akcesoriami dla bobasa będą: 4 szt. śpioszków rozpinających się w kroku, 4 sztuki odwiązywanych bluzeczek, grubszy kombinezon z kapturkiem oraz stopami bądź cieplutki śpiworek, 2 kocyki dla niemowląt, duży ręcznik ręczniki kąpielowe z imieniem kąpielowy, do którego doszyty został kapturek – to wszystko będzie stanowić dopełnienie garderoby małego szkraba. Jeśli wiesz, iż najbliżsi będą przynosić twojemu maluchowi „ubraniowe prezenty”, uprzedź ich ostrożnie, żeby nie kupowali ubrań uszytych z farbowanych tkanin czy ze sztucznymi domieszkami, lecz z miłych materiałów bądź polaru, bowiem skóra niemowlaka jest niezwykle wrażliwa. Co więcej musisz pamiętać, żeby nie nabywać ubranek zbyt luźnych, gdyż mogą być dla niemowlaka mało wygodne.

Markowe ubranka dla dzieci w naszej ofercie, w sklepach stanowią wielki asortyment, dlatego nie będziesz miała kłopotów z doborem odpowiednich ubrań.