Co kupić na prezent z okazji pierwszych urodzin malucha? Jakiego rodzaju podarki będą funkcjonalne?

Dostaliśmy zaproszenie na roczek, który organizuje nasza siostra dla własnego potomka. Wypadałoby wręczyć jakiś miły upominek maluchowi. Tylko standardowo nie mamy pomysłu co konkretnie moglibyśmy kupić. Co będzie idealnym prezentem dla takiego dziecka? Co wybrać? Sklepy z akcesoriami oraz zabawkami dla dzieciaków niemal pękają w szwach od nagromadzenia produktów znajdujących się na regałach. Jednak wcale nie jest to pomocne przy wybieraniu, gdy sami nie mamy pojęcia czym tak naprawdę zainteresuje się takie małe dziecko.
Dostaliśmy zaproszenie na roczek, który organizuje nasza siostra dla swojego dziecka. Wypadałoby wręczyć jakiś miły prezent maluchowi. Tylko standardowo nie wiemy co takiego moglibyśmy sprezentować. Co będzie idealnym prezentem dla tak małego dziecka? Co się sprawdzi? Sklepy z akcesoriami jak również zabawkami dla dzieci niemal pękają w szwach od ilości artykułów zalegających na regałach. Niestety wcale to nie pomaga przy wyborze, gdy sami nie wiemy czym właściwie zainteresuje się tak małe dziecko.

dziecko

Autor: amir holy

Z ubranek nie będzie się cieszyło, a na sporo zabawek jest jeszcze zbyt małe. Trzeba dokładnie czytać oznaczenia na pudełkach i metkach, lecz nawet wtedy można być skołowani. Jeśli będziemy chcieli już faktycznie nabyć coś praktycznego co zostanie wykorzystane przez mamę malucha, nie zapominajmy o jakimś drobiazgu, z jakiego będzie też zadowolone dziecko. Może to być na przykład zestaw kosmetyków dla małych dzieci i do tego dwie fajne grzechotki dla niemowląt. Mogą być w postaci przywieszki do łóżeczka lub do wózka. Możemy także zakupić też coś edukacyjnego, co prawda nie wszystkie zabawki będą się nadawały, lecz z pewnością znajdziemy jakieś interesujące gry dla niemowląt, zobacz na przykład: .

Emocjonuje Cię przedstawiona tematyka? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (https://krakenchairs.com/3-fotele-gamingowe) pokrewnego postu – on również jest warty zainteresowania.

Mogą one być połączeniem zabawki sensorycznej z nauką przeróżnych dźwięków, jakie wydają zwierzęta. Jeśli nawet maluch nie skorzysta z takiej rzeczy od razu, to na pewno za jakiś czas sięgnie po tą zabawkę. Dzieci najczęściej nie od razu interesują się każdą rzeczą, jaką dostają często już po jakimś czasie kiedy osiągną odpowiedni wiek zaczynają się bawić rzeczami, jakie wcześniej były dla nich za bardzo skomplikowane. Dlatego nie ma co się martwić, gdyż w końcu taka gra będzie wykorzystana.

zabawka

Autor: Andrew Turner

Oryginalnym rozwiązaniem jest karnet na zajęcia, które rodzicowi i dziecku sprawią wielką radość. Tego typu przykładem może być nauka pływania dla niemowląt. Dobrze jest oswajać dzieci z wodą od najmłodszych lat. Pewnie sami będziemy mieli opory przed taką nauką, natomiast pod okiem instruktora to już kompletnie coś innego. W wielu miastach mamy takie zajęcia, na jakich dziecko najpierw przyzwyczajane jest do wody, a później wykonuje się konkretne zadania w formie zabawy, które prócz nauki pływania świetnie wpływają na rozwój malucha.