Co kupić na prezent z okazji pierwszych urodzin malucha? Jakiego rodzaju podarki będą funkcjonalne?

Dostaliśmy zaproszenie na roczek, który organizuje nasza siostra dla własnego potomka. Wypadałoby wręczyć jakiś miły upominek maluchowi. Tylko standardowo nie mamy pomysłu co konkretnie moglibyśmy kupić. Co będzie idealnym prezentem dla takiego dziecka? Co wybrać? Sklepy z akcesoriami oraz zabawkami dla dzieciaków niemal pękają w szwach od nagromadzenia produktów znajdujących się na regałach. Jednak wcale nie jest to pomocne przy wybieraniu, gdy sami nie mamy pojęcia czym tak naprawdę zainteresuje się takie małe dziecko.
Dostaliśmy zaproszenie na roczek, który organizuje nasza siostra dla swojego dziecka. Wypadałoby wręczyć jakiś miły prezent maluchowi. Tylko standardowo nie wiemy co takiego moglibyśmy sprezentować. Co będzie idealnym prezentem dla tak małego dziecka? Co się sprawdzi? Sklepy z akcesoriami jak również zabawkami dla dzieci niemal pękają w szwach od ilości artykułów zalegających na regałach. Niestety wcale to nie pomaga przy wyborze, gdy sami nie wiemy czym właściwie zainteresuje się tak małe dziecko.