patchworkowa poduszka

Szeroki wybór wyjątkowych poduszek dla Twojego dziecka

Dzieci kochają rozmaite gadżety. Im barwniejsze i fantazyjne, tym bardziej pożądane. Sporo zabawy przykładowo, potrafią przynieść dzieciom rzeczy z nadrukowanym ich własnym zdjęciem. Koszulki, piórniki czy poduszki dla dzieci, na których widnieje ich podobizna, mogą być ogromną niespodzianką. Zamiast zdjęcia dziecka na dowolnym przedmiocie można także umieścić podobiznę ukochanego zwierzątka lub malunek wykonany samodzielnie przez malucha. Aby sprawić milusińskim radość rodzice wynajdują coraz bardziej niekonwencjonalne prezenty. Nie zawsze liczy się jedynie ich cena. Często ważny jest intrygujący pomysł i celność podarunku.
Dzieci uwielbiają różnorakie gadżety. Im bardziej pstrokate i fantazyjne, tym bardziej pożądane. Sporo radości przykładowo, potrafią przynieść dzieciom rzeczy z nadrukowanym ich własnym zdjęciem. Czapki, piórniki czy poduszki dla dzieci, na których widoczna jest ich uśmiechnięta buzia, mogą być prawdziwą frajdą. Zamiast zdjęcia dziecka na dowolnym przedmiocie można też nadrukować podobiznę ukochanego zwierzątka lub malunek wykonany samodzielnie przez potomka. Aby sprawić milusińskim przyjemność rodzice wymyślają coraz bardziej wyszukane prezenty. Nie koniecznie liczy się jedynie ich cena. Często lepszy jest interesujący pomysł i trafność podarunku.

tekstylia dla dzieci
Autor: jencu
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieci wiele i często komunikują o tym, co im się podoba i co chciałyby posiadać. Często baczne wsłuchanie się w ich słowa może podszepnąć tyle pomysłów, że wystarczyłoby ich na najbliższe trzy lata. Nie rozsądnie jest jednak snuć tak odległe plany. Dzieci nazbyt często modyfikują swoje upodobania i przedmioty uwielbienia, żeby robić zakupy upominkowe na wyrost i ukrywać je do następnej okazji. Pamiętnik z Bobem Budowniczym, o którym jeszcze tydzień temu mówiła córka czy syn, dzisiaj już może nie być w modzie. Rodzic musi być na bieżąco i monitorować zainteresowania i działania dziecka. Z drugiej jednak strony należy racjonować naszym pupilom niespodzianki i upominki, jak np. poduszki dla malucha na Zbyt nieustanne i natychmiastowe materializowanie wszelkich zachcianek może się skończyć tym ,iż przestaną one sprawiać przyjemność. Może za to obudzić się w dziecku przeświadczenie, że należy im się wszystko i to absolutnie od zaraz. Jeśli chcemy sprawić radość dziecku, niekoniecznie zaraz musi chodzić o coś kupionego w sklepie. Czasami może być to miły spacer po parku, lub zabawę klockami. Intensywne poświęcanie czasu milusińskiemu może okazać się jednym z najlepszych prezentów. Nie dających się przeliczyć na twarda walutę.

Najistotniejszym jednak w podarunkach jest nie trafność prezentu, ale przekaz, który jest jednocześnie przekazywany. Jeśli na podarowanej dziecku poduszeczce ułożymy je czule do snu i poczytamy wspólnie bajkę, będzie to poduszka najwspanialsza dla malucha. Gdy do zakupionego w prezencie pamiętnika z ulubioną postacią z kreskówki wpiszemy słowa ”Kocham Cię maluszku”, to pewnie podarek ten dziecko zabierze ze sobą do zakupionego przez siebie mieszkania. Radość sprawiona maluchom przynosi zadowolenie i rodzicom. Należy tylko pamiętać o umiarze i emocjach, które wędrują wraz z podarunkami. Jeśli przemyślimy to głębiej dojdziemy do wniosku, że sam przedmiot to tylko część prezentu.