Ubranka dla nowo narodzonych dzieci – a wiąc, w co po ubierać noworodka

Nie masz pojęcia, w jakie rzeczy ubrać noworodka? Zastanawiasz się, jakimi rzeczami rozróżniają się śpioszki od pajacyków, czy choćby nawet body? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W obecnym felietonie wyjaśnimy Ci, jakie są ich różnice!
Wielu „nowo powstałych” rodziców nie bywa przygotowanych pod względem ubranek dla nowiutko narodzonego dziecka z pojedynczej, prostej przyczyny – nie wiedzą, co powinni zakupić.
Nie masz pojęcia, w co po ubierać noworodka? Zastanawiasz się, jakimi rzeczami rozróżniają się śpioszki od takich rzeczy jak pajacyków, czy choćby nawet body? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! W tym artykule wyjaśnimy Ci, jakie są tych ciuchów różnice!
Wielu „nowiutko powstałych” rodziców nie jest przygotowanych pod względem ubranek dla nowiutko narodzonego dziecka z jednej, łatwej przyczyny – nie wiedzą, co powinni zakupić.

ubranka dla noworodkow

Autor: Pinio
Źródło: Pinio

ubranka dla noworodkow nie bywają skomplikowane, chociaż jest ich parę rodzajów – niewiarygodnie podobnych rodzajów, które mają mylące wrażenie dla nie przygotowanych rodziców, zwłaszcza takich, którzy w swoim egzystencji nie posiadali nazbyt wielkiej styczności z małymi noworodkami – ubrania dla noworodkow.

Wejdź na ten link i przeczytaj tam uwagi o nas (http://sweet-home.pl/). Gdy powstaną jakiekolwiek niejasności, to chętnie Ci na nie odpowiemy.

W tym bywają między innymi takie ciuszki jak: dziecięce body, pajacyki, albo chociażby kombinezony oraz śpioszki. Jaką rzeczą one się tak dokładnie rozróżniają? Oto parę podpowiedzi…

śpioszki

Autor: Steven Depolo
Dziecięce body są zapinane w zbiegu ud, aby podtrzymywać dobrze pieluchę; pajacyki bywają na całej długości rozpinane – posiadają długi rękawkiem i stopami; kombinezony są ocieplane, a jeżeli mówimy o śpioszki to, w jaki sposób sama nazewnictwo wskazuje, używane są najbardziej często, gdy maluszek idzie do łóżeczka. Zapinane są zazwyczaj na ramionkach dziecka. Najczęściej do ich produkowania są stosowane takie tkaniny jak: bawełna, termofrota albo welur. Można je zakupić pojedynczo, lub w zestawach, często razem z taką częścią garderoby jak Kaftanik. Zazwyczaj są też kawałkiem wyprawki niemowlęcej.

Ogrom wzorków tych konkretnych śpioszków nie tylko zadowoli rodzica, ale i pobudzi wyobraźnię dziecka, gdyż dzieci tak małe bywają wzrokowcami, a im bardziej dużo kolorów widzą, tym lepiej.