Wakacje 2014

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami. Zostały niespełna dwa miesiące, zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od lat trwają dysputy czy lepiej nad Bałtyk czy też może zdecydować się na plaże Adriatyku. Niełatwo odpowiedzieć na to pytanie. Zdarzyło mi się być w obu miejscach i uważam że obie opcje mają swe zalety i wady.
Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. Zostały niespełna dwa miesiące, a zatem warto by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak zdecydować się na morze? Od dłuższego już czasu trwają spory czy lepszy Bałtyk czy też wybrać plaże Adriatyku. Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Miałem przyjemność być w obu miejscach i uważam że obie opcje mają swe zalety i wady.

na plaży

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością sporą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze osobiste upodobania. Jeśli uwielbiamy się opalać i generalnie jesteśmy gorącolubni lub lekka hulajnoga wyczynowa lubimy nurkować, nie mamy wyboru, musimy się wybrać za granicę.

Jeśli natomiast interesuje nas odpoczynek z rodziną nad morzem Bałtyk jest dobrym pomysłem. Na taki wyjazd naszym urwisom potrzebne są japonki i klapki dla najmłodszych do spacerowania po piasku czy przy hotelowym basenie. Oczywiście także niezbędnym jest kostium kąpielowy i kapelusz lub chustka na głowę.

Lecz nie jest to jedyny sposób wypoczynku. Świetną rzeczą jest na przykład pójście nad jezioro na połów ryb. Dzieci z radością nam potowarzyszą. Może to być dla naszych latorośli dobra szkoła cierpliwości. W tymże przypadku na pewno konieczne mogą się okazać modne gumowce dla dzieci. Podobnie rzecz się przedstawia jeżelibyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetką, aparatem fotograficznym oraz atlasem zwierząt. Tam również mogą być potrzebne naszym pociechom kaloszki albo mokasyny dla dzieci.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę naszym interesującym opisem? Rewelacyjnie. Tym samym zapraszamy – kliknij w link koparka dla dzieci wader i przejdź do nowej strony po fakty.

Dobrze zorganizowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci na pewno będą fajnie wspominać w czasie długich zimowych wieczorów przy kubku kakao i w cieplutkich dziecięcych kapciach.