Wybieramy wygodny wózek dla swojego dziecka

Dziecięcy wózek to konieczny element wyposażenia każdych młodych rodziców, warto więc porządnie zastanowić się nad zakupem i kupić taki, jaki będzie najbardziej odpowiedni. W początkowym okresie życia dziecka najlepiej będą się sprawdzać głębokie wózki, w jakich można bezpiecznie położyć dziecko.
Dziecięcy wózek to konieczny element wyposażenia wszystkich młodych rodziców, warto więc porządnie przemyśleć jego zakup i kupić taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W pierwszym etapie życia niemowlaka najlepiej będą się sprawdzać głębokie wózki, w których można wygodnie położyć dziecko.

Wózek dziecięcy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Lecz już pół roku później, kiedy maluch zaczyna siadać samodzielnie, zdecydowanie lepsze stają się spacerówki. Przeważnie są one niezwykle wygodne i lekkie, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy (na tej stronie) waży niecałe 10 kg, głównie dzięki temu że został wykonany z aluminium, analogicznie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny Spacerowy (tutaj). Oba te modele wózków mają regulowane oparcie, daszek z kieszonką i osłonę przeciwdeszczową, przez co są niezwykle praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Masz duży kłopot z odszukaniem dobrego rozwiązania Twojego kłopotu? Na pewno skutecznie może pomóc Ci ta strona g-form ochraniacze.

Ich cena jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę solidne wykonanie i długi okres gwarancji.

Nieco mniej kosztowny w zakupie Wózek CARETERO Monaco Black Spacerowy to również ciekawa propozycja dla rodziców małego dziecka. Wykonany jest na aluminiowo-stalowej ramie, a ciężar poniżej dziewięciu kilo sprawia, że jest on jednym z lżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Posiada niezwykle praktyczny system składania za pomocą jednej ręki, co niejedna mama doceni z pewnością gdy będzie potrzebować złożyć wózek równocześnie pilnując uciekającego brzdąca drugą ręką. Duży, pojemny kosz na zakupy, podwójne amortyzowane koła i niewielkie gabaryty po złożeniu czynią ten wózek niezwykle interesującą propozycją dla każdej rodziny. Podobnie praktyczny i warty polecenia jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta Spacerowy. Akurat ten egzemplarza wózka charakteryzuje przede wszystkim niezwykle oryginalna stylistyka, co oczywiście nie przeszkadza w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest dobrze ocieplony, przez co można go bez przeszkód używać zimową porą, a duże piankowe koła powodują, że łatwo można nim jeździć po naszych nierównych ulicach. Podobnie jak opisywane wcześniej wózki jest również bardzo lekki, a jego dużym plusem jest to, że po jego złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.