images

Spektakularny światklocków lego.

Gros z nas w wieku dziecięcym marzyło o pakiecie klocków lego. Aspiracją wielu dzieci jest skonstruowanie potężnych budowli, a nawet miast z lego. Zestaw lego jest bardzo heterogeniczny, istnieją nawet niewielkie figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw fantazjom, uskuteczniając nie tylko na budowanie miast, ale i ruchomych środków transportu w nich poruszających się (traktory, helikoptery, statki itp.).

Wielu z nas w wieku dziecięcym marzyło o komplecie klocków lego. Pragnieniem wielu dzieci jest skonstruowanie dużych twierdz, a nawet aglomeracji miejskich z lego. Zestaw lego jest bardzo różnorodny, istnieją nawet małe figurki postaci ludzkich. Klocki lego city wychodzą naprzeciw marzeniom, pozwalając nie tylko na budowanie miast, ale i wehikułów w nich poruszających się (traktory, helikoptery, statki itp.). Można również zbudować samemu lotnisko bądź nawet zainscenizować brawurowy pościg policyjny. Z Lego city poczujesz się jak specjalista budowlany.

Nieziemski świat klocków lego dino pozwala na przeniesienie się w prehistoryczne czasy dinozaurów, gdzie można dostrzec wielkiego tyranozaura. Czy w nasze potrzaski spadnie sam triceratops bądź czy schwytamy uda nam się ująć pteranodona zależy tylko od granicy naszej fantazji. Jako łowca dinozaurów posiadasz samochód terenowy, karabin, specjalistyczny helikopter czy wytrzymałą łódź. Zestaw wszystkich dinozaurów i dodatków lego dino pozwala na wybudowanie zapierającego dech w piersiach parku jurajskiego. Nie wolno zapominać o konstrukcji kwatery głównej obrony w razie napadu drapieżnych i dzikich dinozaurów!

Dzięki lego ninjago można wcielić się w odważnych bohaterów takich jak Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, znających mistrzowsko starożytną sztukę walki Spinjitzu. Trzeba uratować świat przed groźnym charakterem Lordem Garmadonem, pragnącego zniszczyć doszczętnie całą ziemię. Pomocnikami lorda są nikczemne szkieletory. Nie wolno zapomnieć również o kąśliwych wężach. Bohaterskie czyny postaci lego ninjago zostaną na zawsze zapisane w dziejach świata.

Twórcy lego nie zapomnieli przede wszystkim o dziewczynkach.

Jeżeli zaprezentowane tutaj informacje są według Ciebie absorbujące, kliknij ten link, gdyż w danym serwisie (https://www.teamsport.krakow.pl/plywanie/) również przeczytasz coś ciekawego.

Lego friends utworzono właśnie z myślą o nich. Figurki Mia, Stephanie, Olivia, Andrea czy Emma to piękne, młode damy, które wspólnymi staraniami mogą zaplanować i otworzyć z sukcesem mała kawiarenkę, salon piękności czy zakład weterynaryjny. Dziewczynki są tak mądre, że skonstruowanie domku na drzewie czy pięknego kabriolet to dla nich łatwizna. Lego od lat rozwijają ambicje dzieci poprzez zabawę i niezapomniane przeżycia. Tymi klockami nie bawią się tylko najmłodsi, lego cieszy się uwagą nawet wśród dorosłych. Wielu do dziś zastanawia się nad fenomenem i popularnością tych zabawek. Jedno jest jednak pewne: dzięki lego z wielką zamiłowaniem wraca się do szczenięcych lat.

Źródło: Krainazabawy.pl