Jak wybrać wózek dla dziecka

Wybierając wózek dla swego dziecka rodzice powinni dokładnie przemyśleć, na co się zdecydować. Na przykład mogą kupić najpierw wózek w wersji głębokiej, w nim wozić niemowlaka przez kilka pierwszych miesięcy, a następnie zakupić lekką, wygodną spacerówkę. Mogą również nabyć uniwersalny model, do jakiego można zamontować głęboką gondolę, a gdy dziecko podrośnie wygodne siedzenie.
Wybierając wózek dla swojego dziecka rodzice powinni dobrze się zastanowić, na jaki się zdecydować. Na przykład mogą kupić najpierw wózek głęboki, w nim przewozić dziecko przez pierwszy okres życia, a następnie zakupić wygodną, lekką wersję spacerową. Mogą też kupić uniwersalny model, do jakiego można zainstalować głęboką gondolę, a gdy niemowlak podrośnie wygodne siedzisko.

Autor: Espiro
Do tego drugiego rozwiązania skłania się coraz większa liczba rodziców, a modele takie jak przykładowo Stokke w coraz większym stopniu przyczyniają się do tego. Ten wózek, tak samo jak , wyposażony jest w dużo udogodnień przydatnych podczas spacerów z dzieckiem. Oba oczywiście pełnią funkcję wózków głębokich i posiadają możliwość zamontowania regulowanego, wygodnego siedziska do spacerówki. Oprócz tego wyposażono je w pojemne,duże zakupowe torby, daszek chroniący przed promieniami słońca i dobrej jakości kółka, zapewniające komfort i wygodną jazdę.

Chętnie kupowany przez rodziców jest również Wózek X-Lander XA Asia Głęboko spacerowy. Ma on przede wszystkim atrakcyjną cenę, jedną z najlepszych wśród podobnych modeli, lecz dodatkowo jest praktyczny, wygodny i porządnie zrobiony. Posiada 12-calowe kółka z możliwością pełnego skrętu, co przydaje się w czasie zakupów czy na wąskim chodniku, a poza tym bardzo bezpieczne dla dziecka pięcio punktowe pasy do przypięcia, dzięki którym nie będzie obaw o możliwość wypadnięcia dziecka z siedziska. Dobretkaniny i odpowiednia jakość wykonania sprawiają, że wózek ten może służyć co najmniej kilku rodzinom.

Rodzice, jakim z jakiś powodów prezentowany wyżej wózek nie będzie się podobał, zdecydować się mogą na Wózek Tako Laret Imitacja Lnu 04 Głęboko-Spacerowy. Jest to model zaprojektowany i wykonany przez firmę z Polski, a jedną z najważniejszych jego zalet jest lekki, łatwy do złożenia szkielet, przez co po całkowitym złożeniu wózek zajmuje mało miejsca.

Emocjonuje Cię opisywana tematyka? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (http://www.wilanow.varsovia.edu.pl/) bardzo podobnego artykułu – on również jest warty uwagi.

Jest to ogromnie ważne jeżeli często się podróżuje, a miejsca w samochodowym bagażniku nie ma zbyt dużo, lecz zaletę tę docenią również kobiety, które wnoszą swój wózek do mieszkania po schodach.