A czy Ty masz coś z popularnego Hobbita?

Krasnoludy, czarodzieje, pierścień o tajemnej mocy, walka ze smokiem Smaugiem. Przypomina to scenariusz niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak historię nieugiętego Hobbita Bilbo polubiło wiele milionów ludzi na świecie. W czym tkwi sekret jego sukcesu?
Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o tajemnej mocy, wyprawa przeciwko smokowi. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla dzieci? A jednak przygody nieugiętego Hobbita Bilbo polubiło wiele milionów ludzi na świecie. Na czym polega fenomen Hobbita?

Klocki Lego Hobbit

Autor: KlockidlaCiebie
Źródło: http://www.klockidlaciebie.pl
Zawsze, poruszała nas wielobarwność charakterów bohaterów tolkienowskich powieści. Bilbo Baggins jest chyba znakomitym tego przykładem. Na pierwszych kartach opowieści jest zadowolonym ze swego życia Hobbitem i…tchórzem. Jego dalsze losy sprawiają, iż w Bilbo zachodzi przemiana, fascynuje nas ta postać! Szczególnie mały Hobbit zafascynował firmę Lego, za której pośrednictwem możemy przenieść się w krainę Śródziemia.

Wielu rodziców narzeka, że dzisiejsza młodzież spędza długie godziny na nierozsądnym marnowaniu czasu przed ekranem monitora. Powinniśmy wiedzieć jednak, że są też na rynku gry które stymulują rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności podejmowania szybkich, acz trafnych decyzji. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa. Jeżeli jesteście ciekawi, jak może tego dokonać, jakie postaci staną na jego drodze i jakie przeciwności losu go czekają w trakcie tej przygody to zapraszamy do gry. Szczególnie, że akcja toczy się w szybkim tempie, niepozwalającym sobie na jakiekolwiek przestoje – częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.

Ten atrakcyjny news (https://liberty.olawa.pl/) wydaje się być doprawdy godny uwagi! Wejdź w zaznaczony link i przekonaj się sam. Każdy wpis będzie dla nas ważny.

Dlatego jeśli aura nie motywuje nas do wyjścia z domu możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit przeniesiemy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Klocki tymczasem, ucieszą nieco młodszych miłośników twórczości Tolkiena. Zabawa nimi buduje wyobraźnię przestrzenną i przenosi małych podróżników w świat magii i tajemnic. Szukając zabawek dla swoich dzieci miejmy na uwadze, że mimo wszystko decydujemy o ich umiejętnościach w dalszym życiu. W związku z tym dajmy możliwość dzieciom wprowadzić do naszego życia trochę bałaganu w postaci klocków na dywanie.

Klocki pomagają naszym dzieciom w poznawaniu świata: w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Prawdą jest niestety, że zabawki, których jedynym najważniejszym atutem jest to, iż są ładne za dzień lub wylądują w kącie.