Dowiedz się co to jest otulacz. Jak i w jakich miejscach zaleca się go stosować

Otulacz to część garderoby pieluszkowej, która zapobiega zamoczeniu ubranka. Zwykle ma formę nieprzemakalnych majtek. Otulaczużywa się z pieluszkami, które nie mają warstwy nieprzemakalnej.
Otulacz to detal garderoby pieluszkowej, która zapobiega przesiąknięciu ubranka. Na ogół ma jakość nieprzemakalnych majtek. Otulaczwykorzystuje się z pieluszkami, które nie posiadają powłoki nieprzemakalnej.

Wizyta z maluchem na basenie, co powinniśmy zabrać?

Tuż po urodzeniu dziecka kobiece ciało rzadko kiedy prezentuje się rewelacyjnie. Minie jeszcze trochę czasu, zanim odzyskamy dawną figurę, ale na odpowiednią dawkę sportu, np. wizytę na basenie możemy sobie pozwolić już 4-6 tygodni po porodzie. Dlaczego by nie połączyć relaksu z aktywnością fizyczną i nie wybrać się na basen razem z dzieckiem?
W krótkim czasie po porodzie kobiece ciało jest dalekie od ideału. Minie jeszcze nieco czasu, zanim powróci do dawnej formy, ale na aktywność fizyczną, np. wizytę na basenie możemy sobie pozwolić już parę tygodni po porodzie. Dlaczego by nie połączyć relaksu z aktywnością fizyczną i nie wybrać się na basen razem z maluszkiem?

Wybrane akcesoria dla noworodków możemy przekazać znajomym, którzy dopiero co zostali rodzicami

Pojawienie się na świecie długo wyczekiwanego syna wprawia w uniesienie całą familię: od pradziadków zaczynając, a na najmłodszych kuzynkach kończąc. Każdy stara się podarować prezent, a nim zazwyczaj są zabawki. Z kolei białogłowy wprost uwielbiają kupować maleńkie ubranka, czyli śpioszki bądź wierzchnie okrycia. Gdy ten początkowy entuzjazm trochę zmniejszy się, wtedy nadchodzi pora na trzeźwe myślenie.
Pojawienie się na świecie długo wyczekiwanego dziecka wprawia w uniesienie całą rodzinę: od pradziadków poczynając, a na najmłodszych kuzynach kończąc. Każdy stara się podarować prezent, a nim zazwyczaj stają się zabawki. Z kolei niewiasty wprost kochają kupować malutkie ubranka, czyli śpioszki bądź pelerynki. Gdy ten początkowy entuzjazm nieco zmniejszy się, wtedy nadchodzi pora na trzeźwe myślenie.