W jakim przypadku powinnaś kupić test na płodność

W obecnych czasach wiele mówi się o rodzeniu dzieci – aborcja jest tematem poruszanym niemal przez wszystkie stacje telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją oglądalność. Sprawy antykoncepcji i płodności dotyczą praktycznie każdego z nas, każdego jednakże w nieco innym zakresie. Między innymi warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci – dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednak osoby te „zaliczają” tak zwaną wpadkę.
W obecnych czasach dużo mówi się o rodzeniu dzieci – aborcja jest tematem poruszanym niemal przez wszystkie programy telewizyjne, które chcą zwiększyć swoją popularność. Kwestie antykoncepcji i płodności dotyczą chyba każdego z nas, każdego jednakże w trochę innym zakresie. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że sporo osób z pewnych względów nie chce mieć dzieci – dla nich oczywiście przeznaczona jest antykoncepcja, czasami jednakże osoby te „zaliczają” tak zwaną wpadkę.

Zdrowe nogi przyszłej mamy

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR

W takich wypadkach niejednokrotnie dochodzi właśnie do aborcji – nie znamy całkowitej skali zjawiska, jednakże nawet szacunkowe wyliczenia pozwalają stwierdzić, że jest to naprawdę dużo przypadków. Z drugiej jednakże strony mamy rodziców, którzy mocno chcą mieć dzieci, ale z różnych względów nie mogą ich mieć – w takich przypadkach zrozumienie osób należących do pierwszej grupy jest naprawdę bardzo ciężkie. Kiedy należysz do ludzi, którzy bezskutecznie od jakiegoś czasu starają się o dzieciątko, wtedy kategorycznie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak jest to czasami trudne. Jeżeli nie możesz zajść w ciążę, wtedy zarówno Ty jak i Twój partner powinniście się poddać testom na bezpłodność – ich wyniki kategorycznie dadzą wam przynajmniej wskazówkę, czy warto starać się o ciążę naturalnymi metodami, czy trzeba w waszym przypadku zdać się jednak na pomoc medycyny (link do strony na gyncentrum.pl). Jeśli

Nimowlak

Autor: Mirra Photography (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com

z Waszą płodnością wszystko jest w porządku, wtedy możesz zacząć prowadzić kalendarzyk – obserwowanie reakcji własnego organizmu przez dłuższy czas z pewnością pozwoli Ci dokładnie określić, kiedy masz dni płodne. Jeśli jednak Twoja gospodarka hormonalna jest zbyt rozchwiana aby obserwować powtarzalny rytm, wówczas możecie zdać się na testy na płodność – taki test (czytaj tutaj test genetyczny) przeprowadza się we własnym domu dokładnie tak samo jak test ciążowy.

Test na płodność pozwoli Ci wskazać, kiedy w Twoim organizmie rozpoczyna się jajeczkowanie – dzięki temu będziesz wiedziała dokładnie, kiedy możecie rozpocząć starania o dziecko. Test na płodność możesz dzisiaj kupić niemalże w każdej aptece – dzięki temu możesz mieć ich zawsze parę przy sobie. Pamiętaj jednak, aby nie dać się zwariować – mężowie takich kobiet jak Ty często zaczynają narzekać na to, że ich seks stracił praktycznie całą spontaniczność, bo kochają się tylko wtedy, kiedy jest największa szansa na zapłodnienie. Kiedy nie chcesz dopuścić do ochłodzenia swoich stosunków z mężem, wówczas wielce powinnaś o to zadbać – kiedy połączysz przyjemne z pożytecznym, na pewno uda wam się w końcu uzyskać efekt w postaci zapłodnienia. Mocno trzymamy za was kciuki – oby udało wam się osiągnąć wymarzony cel najszybciej jak się da (wszystko co powinieneś wiedzieć o testach na płodność).