Niejedno dziecko ma swego uwielbianego misia, z którym nie rozstaje się nawet na krok i kocha go całkowicie

Każde dziecko ma taki czas w swym dzieciństwie, kiedy wybiera sobie misia i staje się on jego najlepszym przyjacielem.
Na pewno każdy z nas potrafi sobie przypomnieć swego ukochanego pluszaka z okresu dzieciństwa.
Każde dziecko ma taki okres w swoim życiu, kiedy wybiera sobie pluszaka i staje się on jego najwierniejszym przyjacielem.
Zapewne każdy z nas potrafi sobie przypomnieć swego ukochanego misia z czasów dzieciństwa.

maskotka

Autor: Panasonic Polska sp. z o.o.
Mimo wielkiej cyfryzacji społeczeństwa i dostępu do internetu, szkraby wciąż kochają maskotki. Zazwyczaj wybierają jedną, z którą cały czas chodzą. Z nią śpią i jeżdżą na kolonie. Nie rozstają się nawet na chwilę.

Jeżeli zainteresował Cię opisany zagadnienie, poznaj serwis szkoła podstawowa w łomiankach opinie, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje. Pogłęb swoje wiadomości.

Wybór ulubionego misia zwykle bywa zadziwiający dla rodziców, gdyż szkrab nie wybiera najładniejszej zabawki ze swojej kolekcji. Maskotka z reguły prezentuje się niepozornie, ale przecież uczucie nie wybiera. Pluszak często bywa potem dość sfatygowany oraz brudny, ponieważ dziecko zabiera go ze sobą wszędzie. Jednak, dosyć częste jest to, że maluch sprzeciwia się jakimkolwiek próbom wyprania jego przyjaciela. Jeśli chcemy, by nasz szkrab miał maskotkę, która jest bezpieczna dla jego życia, to w czasie zakupów musimy zwrócić uwagę, aby zabawka była dostosowana do wieku naszego kajtka. Powinna mieć także odpowiednie certyfikaty Wspólnoty Europejskiej, które będą poświadczały to, że maskotka nie jest uszyta z trujących materiałów. Na dodatek, nie powinna mieć małych części, które brzdąc mógłby połknąć.

Najlepiej byłoby, by była uszyta z miękkich tworzyw. Wówczas brzdąc będzie mógł się do zabawki przytulać oraz nawet z nią spać. Miękki miś jest najmilszą przytulanką pod słońcem i dziecko będzie lepiej spało w nocy.