Nasze szkraby przez długi czas chodzą do szkoły – powinny mieć odpowiedni plecak

Zadbajmy o zdrowy kręgosłup swoich dzieci już od najmłodszych lat — za każdym razem kupujmy odpowiedni plecak.
Biorąc pod uwagę fakt, że nasze szkraby spędzają w murach szkoły codziennie przez kilkanaście lat, i to, że muszą codziennie przynosić do szkoły kolekcję ciężkich podręczników, powinniśmy kupić im odpowiedni tornister.
Zadbajmy o zdrowy kręgosłup swoich dzieci już od najmłodszych lat — za każdym razem kupujmy porządny plecak.
Wiedząc o tym, że nasze smyki siedzą w murach szkoły wiele godzin każdego dnia przez kilkanaście lat, i to, że muszą zawsze przynosić do szkoły zestaw ciężkich książek, musimy kupić im porządny tornister.

karmienie

Autor: AdminOfPlaygroup
Chodzi przecież o ich zdrowie. Zdrowy kręgosłup to podstawa. Statystyki w obecnych czasach są alarmujące, ponieważ okazuje się, że coraz młodsze szkraby mają ogromne problemy z kręgosłupem i odczuwają duże bóle pleców. Może to spowodować poważne następstwa i zakończyć się nawracającymi dolegliwościami w dorosłym życiu. Przez określenie odpowiedni tornister, zazwyczaj mamy na myśli ten, który jest dopasowany do pleców malucha. Zatem plecak nie powinien być zbyt wielki i musi mieć regulowane szelki. Musi posiadać także pasek piersiowy, by szelki bez przerwy się nie zsuwały z ramion — szczególnie u drobnych maluchów albo zimą ze śliskiej kurtki. Fajnie byłoby, gdyby plecak miał wyprofilowane plecy. To najważniejsze.

Hej, sprawdź to szkoły prywatne Warszawa, jeśli jeszcze nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Tornister powinien być wygodny nie tylko od strony zdrowotnej, ale również od logistycznej. Musi posiadać kilka przegród — na książki, na jedzenie i na rzeczy na W-F. Ponadto, powinien posiadać także miejsce na butelkę.

Ważnym elementem jest także uchwyt, żeby plecak można było powiesić na haczyku w klasie czy w szatni i odblaski, które muszą być wszyte do plecaka tak, by nasz maluch był świetnie widoczny na drodze po zapadnięciu zmroku.