Na dziecięce stópki – najlepsze papcie dla dzieci!

Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, że dzieciakom czasem trudno jest wiele rzeczy wytłumaczyć. Dlatego też bardzo często dzieci biegają po domu boso. Bardzo możliwe, że jest im tak bardziej komfortowo. Ale , kiedy jesteśmy rodzicami wolelibyśmy, by nasza pociecha miała na nóżkach kapcie.
Wszyscy rodzice doskonale wiedzą, że dzieciom czasem ciężko jest sporo rzeczy wytłumaczyć. Z tego też powodu dość często dzieci biegają po mieszkaniu boso. Bardzo możliwe, że jest im tak wygodniej. Jednak będąc rodzicami wolelibyśmy, by nasze dziecko miało na stópkach kapcie.

kapcie skórzane dla dzieci

Źródło: pixabay.com

Kiedy chodzi o kapcie dla dziecka to trzeba je wybierać z odpowiednią wiedzą. Jeśli dziecko jest naprawdę małe, to kapcie muszą być wkładane – tak by nie mogły spaść ze stópek, bo w takiej sytuacji dziecko nawet nie zauważy, że nie ma ich na nogach – . Dobrze byłoby również, by kapcie przypominały o bajkowych postaciach. Mogą mieć nadrukowaną lub naszytą jakąś postać z bajkilub ogółem kształtem i kolorami przypominać postać z kreskówki.

Jeżeli w opublikowanym tu wpisie nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam (https://www.hotelaquarion.pl/gastronomia/nasze-sniadania) inny tego typu materiał.

Dzieci wtedy z większą ochotą włożą kapcie na stopy i nie będą po chwili ich chciały zdjąć. Dodatkowo, jeśli kapciuszki okażą się miłe w dotyku i nic nie będzie nogi dziecka w nich denerwowało, to nie musimy się martwić tym, że dziecko nie zechce takich kapci, wręcz przeciwnie samo powie, że musi ubrać kapcie.

Dla naszych pociech

Kupując kapcie dla dziecka zdecydowanie najlepiej kupować je z naszym brzdącem. Będzie nam potem łatwiej przekonać dziecko, by włożyło kapcie na stópki. To ważne, by dziecko po pierwsze wyszukało sobie kapcie, które wizualnie mu się podobają i oczywiście takie, które będą odpowiednie na jego nóżkę – -> przejdź. Dobrze również mieć na uwadze to, że jeśli wybieramy kapcie dla dziecka do szkoły to najlepiej by były to wkładane buciki. Nie ma żadnego sensu w kupowaniu jakichkolwiek wymyślnych misio-kapci, czy najzwyklejszych wkładanych kapciuszków bez pięty, bo niestety nie okaże się to dobre w przedszkolu. Dobrze wybrać normalne, wsuwane kapcie, które mogą mieć przykładowo jakiś super kolor. Do domu możemy znaleźć, co nam się tylko spodoba, ale w szkole najistotniejsze jest wygoda naszej pociechy.

zabawne kapcie dla dzieci

Autor: US CPSC

Na bank damy radę znaleźć odpowiednie kapcie, bo jest ich naprawdę mnóstwo. Wystarczy spytać w sklepie obuwniczym o dział dziecięcy i o kapcie dla dzieci, by po chwili znaleźć się wśród półek z niesamowicie dużym wyborem. Oczywiście nie musimy płacić za kapcie majątku, ale zawsze można dodać te kilka złotych, do kapci z podeszwą chroniącą przed poślizgiem.