Jak ubrać dziecko jesienią oraz zimą?

W jaki sposób przyodziać malucha jesienią i zimą? Na co zwracać uwagę wybierając ubranka dla naszych latorośli na jesień i zimę?

Po pierwsze liczy się wysoka jakość.
Jak ubrać malucha zimą i jesienią? Na co kierować uwagę kupując ubrania dla naszych latorośli na zimę i jesień?

Przede wszystkim liczy się jakość.

sukienka frozen

Autor: Angie Stalker
Źródło: http://www.flickr.com

To moja główna zasada – . To są ubrania, które nosimy przez większa część roku, są w wyższym stopniu narażone na ewentualne zniszczenia a jednocześnie mają ogromnie ważne zadanie – powinny pilnować, by było cieplutko. Dlatego właśnie, istotnym jest, by zwrócić uwagę na skład! To, że coś jest kosztowne, nie oznacza, że jest dobre, jednakże również nie mammy się, że nowiutką kurtkę z puchowym napełnieniem kupimy za 50 zł czy skórzane boty grzane owczą wełną dorwiemy za 80zł. Za jakość musimy zapłacić i to jest fakt, z którym trzeba się pogodzić. Osobiście radzę Wam, jeśli nie możecie pozwolić sobie na nowe rzeczy, lepiej poszukać ciuszków używanych jednak dobrych jakościowo – z wypełnieniem z pierza, z wełną w składzie, skórzanych – aniżeli płacić grube pieniądze za szajs. W lumpeksie może trafić się przykładowo sukienka Frozen.

Kiedy dusza choruje

Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Moim zdaniem początek jesieni to kapitalny czas na porządki w dziecięcej bieliźnie i równocześnie dopełnienie zasobów – . W marketach jest duży wybór, a nic tak nie dopełnia jesiennych, bezczynnych, weekendowych poranków jak cudna, miękka, wygodna piżamka oraz ciepłe śliczne figi dziewczęce. Bazą konfekcji poza zestawami takimi jak te do przedszkola są delikatne bawełniane sukieneczki.

Nie może zabraknąć także kardiganów, a w minionym roku do zimowo-jesiennych must have dołączyłam też delikatną, ciągliwą rozpinaną bluzę bez kaptura i misiową kamizelkę na podszewce bawełnianej. Te dwie rzeczy z sukcesem zamieniały nam cieńsze kurtki w owe jesienne dnie.
,