Dziecięcy świat, czyli nie tylko zabawki są konieczne

Zapewne większość rodziców słyszała chociażby raz słyszała coś na temat włoskiej lekarce Marii Montessori, która z początkiem lat XX wieku opracowała lepszy system wychowywania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. System opracowany przez Marię Montessori opiera się przede wszystkim na zabawie.
Z pewnością większość osób słyszało chociażby raz słyszała coś na temat pochodzącej z Włoch lekarce Marii Montessori, która na początku XX wieku stworzyła nowy system wychowania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Metoda opracowana przez Marię Montessori oparta jest przede wszystkim na zabawie.

dzieci, zabawa, zabawki

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Montessori wymyśliła nową metodę pedagogiczną, która nastawiona jest przede wszystkim na indywidualny rozwój dziecka. Sposób Marii Montessori opiera się zwłaszcza na zabawie. Do takich działań potrzebne są odpowiednie zabawki o charakterze edukacyjnym, inaczej zabawki Montessori. Zabawki Montessori są podzielone na kilka działów. Elementy zabawkowe z konkretnej grupy mają rozwijać inne umiejętności u dziecka.

Wiele zabawek przystosowanych do kategorii Montessori udostępnionych jest w sklepach internetowych- takich jak ten: edukacyjne zabawki montessori. Z ich propozycji mogą korzystać nie tylko placówki edukacyjne, które działają według metod opracowanych przez Marię Montessori, ale również rodzice, którym nie jest obojętny rozwój swoich dzieci. Wiele zabawek, jakie kupowane są w tych sklepach dostaniemy w zwyczajnych sklepach z zabawki. Ale kupując je nawet nie wiemy, że kupowane są przez nas zabawki Montessori. Do tej kategorii zabawek przynależą chociażby drewniane klocki.

Marka Snurk znana jest na rynku już od dłuższego czasu. Z początku pracownicy firmy trudnili się sprzedażą pościeli zaprezentowanej dla dorosłych, z czasem jednak powstawały również zestawy dla dzieci. Pościel Snurk jest wysokiej jakości. Pościel Snurk wyróżnia się głównie bardzo dobrymi i jakościowymi nadrukami- kidmo.pl/39-posciele-snurk.

Opublikowany tekst Ci się podoba? Więc odszukaj serwis (https://rehabi-rehabi.pl/blog/jaki-wozek-inwalidzki-wybrac/), który zawiera zbliżone dane na przedstawiany wątek – one również będą wciągające.

Wśród pościeli dla dzieciaków wyszczególnia się zwłaszcza kolekcja „Królewna” i „Astronauta”.

dzieci, dziewczynka, chłopiec

Autor: Henry Burrows
Źródło: http://www.flickr.com
Ta pierwsza dopasowana jest dla dziewczynek, druga chłopcom. Na obydwóch uwidocznione są postaci w naturalnych wymiarach. Bielizna pościelowa jest delikatna, wykonana została z naturalnej bawełny. Marka Snurk wypromowała na rynku jeszcze 2 typy pościeli dla dzieci. Do „Królewny” i „Astronauty” dołożono takie opcje: „Pirat” i „Tancerka Flamenco”. Firma Snurk powstała w Holandii. Została stworzona z inicjatywą przeznaczenia części zysków na cele charytatywne. Pościel jest szyta tylko w krajach europejskich.