Dowiedz się, jakie rzeczy potrafi uwielabiana przez dzieci zabawka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice nie chcą się zgodzić? Przymus czyszczenia kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu masz ochotę sprawić prezent komuś kogo lubisz? W tej sytuacji bez problemu poradzi sobie Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu pragniesz zrobić prezent komuś kogo lubisz? W tej sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Pierwsze zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i nieomal w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie upłynęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że małe stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, zachwycają nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie pod katem przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż myśleliśmy. Cóż, mimo iż Furby werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym możemy mieć wpływ na jego osobowość i charakter, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (zobacz ceny zabawek furby) posiada czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na pieszczoty, łaskotanie a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały przyjaciel nie zrzuca swego barwnego, pięknego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć niesamowicie prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Dzięki niej możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter.

Czy prezentowany artykuł Cię zafascynował? W takim razie zobacz inny polecany serwis stomatolog dziecięcy Warszawa Wilanów, który także zawiera absorbujące informacje.

Zabawka możemy kupić w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na odpowiedni dla siebie model – -> sprawdź na krainazabawy.pl.