Akcesoria dla najmłodszych

Jeżeli chodzi o małe dzieci, to wszyscy doskonale wiemy jak jest. Nieważne czy mamy własne dzieci, czy nie to rozumiemy, że czeka nas kupno całej wyprawki. Potem zdaje nam się, że dzieci rosną ciut wolniej i nie musimy niemalże stale kupować maluchom ciuchów. Ale i tak częstość kupowania rzeczy dla dziecka jest o wiele większa, aniżeli częstość kupowania czegokolwiek dla dorosłego człowieka. Nawet kocyki dla dzieci musimy kupować częściej i w większej ilości.
Jeżeli chodzi o małe dzieci, to wszyscy doskonale wiemy jak jest. Nieistotne czy mamy swoje dzieci, czy nie to rozumiemy, że istotne jest kupowanie wszystkiego do wyprawki. Później zdaje nam się, że dzieciaki rosną ciut wolniej i nie trzeba niemalże ciągle kupować maluchom ciuchów. Ale i tak częstość kupowania rzeczy dla dziecka jest o wiele większa, niż częstość kupowania czegokolwiek dla dorosłego człowieka. Nawet kocyki dla dzieci trzeba kupować częściej i w większej ilości.

kocyki dla dzieci

Autor: Henry Burrows
Dlaczego? Po pierwsze takie kocyki powinniśmy częściej prać, więc szybciej się zużyją. Dodatkowo należy kupić kocyk do drzemania w ciągu dnia, do łóżeczka, do wózka dziecięcego, do auta. oczywiście można byłoby wszędzie używać jednego kocyka, ale rzeczywiście warto mieć na podorędziu kilka kocyków. Dobrze też kupować ładne kocyki, które będą pokazywały, co nasza pociecha lubi. Jeżeli maluch jest trochę większy, to warto wybrać kocyk z postaciami z lubianej przez brzdąca bajki. Wtedy z większą ochotą nasze dziecko będzie z takiego kocyka korzystało. Doskonały przykład tu: odnośnik.

piżamki i śpioszki

Autor: O Liver

Odpowiedni ciuch dla małego dzieciaczka Kiedy chcemy zrobić fajny prezent mamie i jej nowo narodzonemu dziecku to idealną opcją będą śpioszki.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to szybko sprawdź tutaj (https://www.scootive.pl/ochrona/ochraniacze) inne tego typu materiały – one też są warte zainteresowania.

Wielu osobom może się wydawać, że to zbyt praktyczny prezent, lepiej maluszkowi kupić sukieneczkę lub jakąś kurteczkę na później, ale rzeczywistość jest taka, że początkowo najbardziej niezbędne są śpioszki i pampersy. I choć może właśnie pampersy to zbyt praktyczny prezent, o tyle śpiochy można kupić bardzo różne i na pewno każda mama ucieszy się, że ma następne śpioszki na zmianę.

Tak, więc jeśli chcielibyśmy coś kupić to śpiochy będą idealne. Niektórym wydaje się, że mogą kupić złe śpiochy. Jednak, na spokojnie, na wszystkich podano rozmiary według miesięcy, albo są opisane centymetrami. Jeśli sami nie do końca to ogarniamy, to zawsze można wykonać telefon do rodziców dziecka, do których się wybieramy, żeby powiedzieli nam jak duży jest bobas. Jeżeli się nie dodzwonimy, to pamiętajmy też o tym, że najlepiej wybrać za dużo śpiochy niż za małe.

Dobrze też nie odrywać metki, bo wtedy rodzic najwyżej wymieni śpioszki. A jeśli chodzi o kolory i wzory to przy wybieraniu mamy pełną dowolność. Nie musimy się, w tej kwestii niczym martwić. Wystarczy kupić takie śpioszki, które są według nas okej.