Czy jest możliwe skłonić dzieci do tradycyjnej rozrywki, czyli gry planszowe? Okazuje się, że jak najbardziej

Gry dla dzieci częściej mają kształtować nasze pociechy, lecz są też takie w których najmłodsi uczą się złych nawyków, których rodzice woleliby raczej unikać. Gry wprowadzają do życia dzieci przemoc i dużo emocji. Gry strzelanki czy też gry bijatyki bardzo zaciekawiają nasze dzieci, ale uczą je przemocy, jaka może udzielać się w życiu codziennym.
Gry dla dzieci częściej mają kształtować nasze pociechy, lecz są również takie gdzie nasi najmłodsi uczą się złych nawyków, których rodzice woleliby raczej unikać. Gry wprowadzają do życia dzieci przemoc i dużo emocji. Gry strzelanki lub na przykład gry bijatyki bardzo ciekawią nasze dzieci, lecz uczą je przemocy, która może udzielać się w codziennym funkcjonowaniu.