Podgrzewacz do butelek firmy Avent, gruszki specjalnie do oczyszczania nosa

Narodziny dziecka zmieniają naszą rzeczywistość. Są momenty radosne, ale są także takie, jakie wzbudzają strach. Niewiasta w ciąży bywa pełna powątpiewań, a okres oczekiwania pełen obiekcji, jednakże piękny.
Gdy nadchodzi czas porodu, dużo rzeczy dla maluszka winniśmy już mieć w mieszkaniu. Jak rozpoczynamy robić sprawunki, musimy pobudzić zdrowy rozsądek, chociaż zauważając te wszystkie cudeńka, trudno im się oprzeć.
Narodziny dziecka modyfikują naszą rzeczywistość. Istnieją chwile radosne, lecz są również takie, które wzbudzają przerażenie. Kobieta w ciąży bywa pełna powątpiewań, a czas oczekiwania pełen obiekcji, choć piękny.
Kiedy nadchodzi pora porodu, sporo rzeczy dla maluszka musimy już posiadać w mieszkaniu. Kiedy zaczynamy czynić sprawunki, musimy uruchomić zdrowy rozsądek, chociaż zauważając te wszystkie cudeńka, trudno im się oprzeć.

Czemu opłaca się karmić noworodka piersią? Jak ułatwić sobie karmienie?

Od pewnego czasu zapanowała moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie zauważalny jest też wśród młodych rodziców. Młode matki coraz częściej chcą karmić piersią swe potomstwo co niezmiernie cieszy lekarzy pediatrów i położne, bo korzyści z karmienia piersią niemowlaczka jest spora ilość!
Od pewnego czasu panuje moda na tak zwany „powrót do natury”. Trend ten wyraźnie zauważalny jest też jeśli chodzi o młodych rodziców. Młode matki coraz częściej decydują się karmić piersią swe potomstwo co niezmiernie cieszy lekarzy pediatrów i położne, bowiem korzyści z karmienia naturalnego niemowlaczka są niezmierzone!