Czy otworzenie przedszkola ma rację bytu?

Kilka lat temu powróciłam z kilkuletniej emigracji – studiowałam i pracowałam w Norwegii, co sprawiło, że po powrocie do Polski posiadałam spore pieniądze oraz wyższe wykształcenie. Postanowiłam zatem otworzyć pod Warszawą przedszkole. Jakoś mi się poszczęściło, bo dostałam w spadku po dziadkach wspaniały dom.
Przed kilkoma laty powróciłam z emigracji – studiowałam oraz pracowałam w Norwegii, co spowodowało, że po powrocie do ojczyzny miałam spore pieniądze oraz wyższe wykształcenie. Postanowiłam w takim razie założyć pod Warszawą przedszkole. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po dziadkach duży dom.

Szkoły rodzenia i pomoc po narodzinach potomka – proponowane w Trójmieście sposobności

Narodziny pierwszego dziecka to dla każdej kobiety ważny czas w życiu. Obojętnie od nastawienia lub ilości przeczytanych poradników trudno jest być porządnie przygotowanym na tą chwilę.
Przyjście na świat pierwszego potomka to dla każdej kobiety znaczący czas w życiu. Swobodnie od nastawienia czy liczby przeczytanych książek ciężko jest być właściwie przygotowanym na tą chwilę.