Co podarować maluchowi na gwiazdkę

Dzieciak od pierwszych miesięcy musi rozwijać inwencję i sprawności manualne. Najlepsza nauka przychodzi przez rekreację, to niezaprzeczalna znana rzecz. Idealnymi narzędziami, które będą pobudzały umysł berbecia, są odpowiednie zabawki. W tym tekście przedstawiamy produkty słynnego amerykańskiego producenta Fisher Price.
Dzieciak od najwcześniejszych lat musi rozwijać intelekt i zdolności manualne.

Najlepsza edukacja (Sprawdź – mapy ścienne) przychodzi przez rozrywkę, to od dawna znana prawda. Idealnymi narzędziami, które będą mobilizowały umysł dzieciaka, okazują się odpowiednie zabawki. W tym tekście przedstawiamy propozycje słynnego amerykańskiego wytwórcy Fisher Price. Wytwórnia ta może się pochwalić świetną starą tradycją – rozpoczęła działalność osiemdziesiąt dwa lata] temu.

szafka do pokoj dziecięcego

Autor: Gareth Saunders

Zabawki Fisher Price są bardzo wszechstronne. W propozycjach marki znajdują się produkty dla bobasów w każdym stadium rozwoju – od niemówiących maluszków, po dzieci w wieku dojrzalszym. Dla tych najmłodszych maluszków producent ma zabawki z kategorii Ucz się i Śmiej. Jak podpowiada nazwa, zabawki mają edukować małego człowieka przez rozrywkę. Mądrze kupić dzieciakowi taki upominek na Wigilię, jak chociażby Cyferkowy Telefonik, który wprowadzi w świat cyferek, albo Muzyczna Skrzynka Pocztowa, dzięki której zapamięta litery. Polecane produkty.

Fisher Price zabawki to również produkty dla większych maluchów. Marka Little People z pewnością przypadnie do gustu twojemu dziecku. Tu m.in. można spotkać Muzyczny pociąg Zoo, który pokaże latorośli świat zwierząt. O ile masz synka, spraw mu niezłą zabawę podsmarowując samochód Policyjny, bądź Wóz Strażacki – nieletni kawalerowie lubią całymi dniami bawić się takimi pojazdami. Zobacz więcej.

Ciekawą ofertą firmy Fisher Price jest również Zebra Skoczka. To pacynka, na której maluch może bujać się i jeździć energicznie. Taka zabawa fantastycznie pobudza zdolności motoryczne i pozwala pociesze spalić energię, którą w latach dziecięcych posiada się aż za dużo.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Zabawki mogą nauczyć malucha wielu rzeczy. Przykładem wielofunkcyjnego rozweselacza, który jednocześnie uczy alfabetu i liczenia, zabawia ciekawymi piosenkami oraz nakłania do codziennych obowiązków, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Maluch może razem z tobą czyścić mieszkanie i w w tej samej chwili przyjmować wiedzę. Analogicznie do tego wynalazku prezentuje się Rezolutna Kosiareczka – tu młodzieniec zamiast czyścić, może symulować przycinanie trawnika i nabyć kilka praktycznych umiejętności.