Z jakich powodów naprawdę warto studiować informatykę?

Są branże, które tak jakby się zwijają – bo weźmy choćby pod uwagę szewca, lecz są także takie profesje, których przedstawiciele niemal na pewno nie powinni obawiać się o swoją przyszłość. Np. informatycy! A więc inteligentnie rozumujący młody osobnik, który póki co nie posiada planów na przyszłe lata, bez najmniejszego cienia wątpliwości musi wiedzieć, że strzałem w dziesiątkę jest bycie informatykiem. Chociaż naturalnie nie takim, który jest zatrudniony w sklepie komputerowym albo jako belfer w szkole. To średnio się opłaca. Ale już przykładowo solidny programista ma możliwość nieźle zarobić!
Są te branże, które tak jakby się zwijają – weźmy chociażby pod uwagę szewca, ale są także profesje, których przedstawiciele praktycznie w 100% nie muszą obawiać się o swoją przyszłość. Przykładowo informatycy! Czyli sensownie rozumujący człowiek, który póki co nie posiada planów na przyszłe lata, bez cienia wątpliwości powinien orientować się, że strzałem w dziesiątkę jest bycie informatykiem. Choć oczywiście nie tym, który pracuje w sklepie komputerowym albo jako belfer w szkole. To mocno przeciętnie się opyla. Ale już np. solidny programista może korzystnie zarabiać!