Akcesoria praktyczne podczas karmienia maluszka
za pomocą butelki

Nad moim domem przeleciał, a nawet zaczął krążyć bocian. Mój braciszek wpadłby z pewnością w lekki popłoch, albowiem jak wszystkim wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż wspomniany ma już piątkę. Zwłaszcza jeśli ma się właśnie powtórkę z karmienia niemowlaczka. Nie jest to zagadnienie prosta. Mamusia i tatuś mają sporo do przemyśleń w powyższej kwestii.
Nad moim domostwem leciał, a nawet zaczął krążyć bocian. Mój braciszek wpadłby zapewne w lekki popłoch, ponieważ jak wszystkim wiadomo boćki rokują dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany ma już czwórkę. A zwłaszcza gdy ma się właśnie powtórkę z karmienia maleństwa. Nie jest to zagadnienie prosta. Tatuś i mamusia mają wiele do przemyśleń w tejże sprawie.