Co robić, kiedy potomstwo zapyta, skąd pochodzi?

Jeśli wspomnimy o okresie czasu trwającym 9 miesięcy, to skojarzenie będzie tylko jedno: ciąża. Taki czas jest niezwykły oraz pełen różnego typu odczuć. Od dumy oraz szczęścia po obawę.
Jeżeli myślimy o okresie czasu trwającym 9 miesięcy, to skojarzenie byłoby tylko jedno: stan błogosławiony. Ten okres czasu jest wyjątkowy oraz pełen różnego typu odczuć. Od dumy oraz szczęścia po strach.

Dla jednych kobiet to moment, który chciałyby usunąć z życiorysu, dla pozostałych to powód to ogromnej dumy.
przedszkolaki

Autor: Grao Castellon
Niezależnie od podejścia, ciąża trwa 9 miesięcy, więc stan, kiedy przyszła matka posiada widoczny brzuch jest przejściowy, a przecież wart wspominania. Z tego też powodu w ofercie fotografików widnieje pozycja pod nazwą fotografia ciążowa. Dla co poniektórych osób może być to dosyć kontrowersyjny pomysł, jednak to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy dorastające dziecko będzie chcieć obejrzeć, jak to było, kiedy było jeszcze w brzuszku mamy. A to przecież zdarza się stosunkowo często. To fakt, że można wykonać sobie choćby „selfie” w lustrze, jednak jeśli chciałybyśmy dodać do zdjęć nieco artyzmu, to zdecydowanie lepiej byłoby skorzystać z pomocy profesjonalistów. Z tego też powodu jeśli interesuje Cię tego typu fotograf to miejsce, w którym znajdziesz świetne studio. Warto tu dodać, że przy każdej takiej sesji ciążowej, lub innymi słowy – brzuszkowej – pracuje kilka osób, np. dwóch fotografików oraz makijażystka.

Podczas takiej sesji tworzona jest wSPAniała pamiątka. Fotograf dzięki właściwemu podejściu do kobiety oraz doświadczeniu przy przeprowadzaniu takich sesji, na pewno stworzy niepowtarzalne ujęcia. Warto również dodać, że fotograf prezentuje się całkowitym zrozumieniem sytuacji, dlatego też na planie utrzymuje się wesoła i miła atmosfera.

Po wyjściu z atelier będziesz mieć komplet fotografii, na których prezentujesz się najkorzystniej, jak to tylko możliwe. Z jednej strony kobieco, trochę sexy, ale z utrzymaniem pełnej elegancji.