Matura coraz bliżej! Jak przygotować się do egzaminu maturalnego oraz uzyskać jak największą ilość punktów?

Jak wiemy program edukacyjny bywa dziś dosyć ‘okrojony’. Czy to za sprawą tego, iż nauczyciele są zbyt leniwi, aby wytłumaczyć uczniom wszystkie ważne zagadnienia? Ależ skąd- bez dwóch zdań przyczyną jest zbyt mała ilość godzin lekcyjnych, w czasie których powinny zostać przerobione poszczególne ściśle określone działy.
Jak wiadomo program edukacyjny jest dzisiaj dosyć ‘okrojony’. Czy to dlatego, iż nauczyciele bywają zbyt powolni, by wytłumaczyć uczniom wszelkie ważne zagadnienia? Ależ skąd- niewątpliwie przyczyną jest zbyt mała liczba godzin lekcyjnych, w czasie których mają zostać przerobione poszczególne ściśle określone tematy.