Rozsądna zabawa z niemowlakiem

Dużo fachowców do spraw wykształcenia ostrzega przed nowym zjawiskiem. Nasze dzieci oglądają zbyt wiele programów i przesiadują za długo przed wyświetlaczami smartfonów. Zabawki dla dzieci są często wypierane przez nieaktywnie wpatrywanie się w ruchome obrazki. Media obrazkowe pokonują książki, które idealnie stymulują wyobraźnie. Jeżeli masz dziecko, powinieneś zapoznać się z paroma faktami.
Dużo mentorów do spraw edukacji ostrzega przed nowym zjawiskiem. Nasze dzieci oglądają zbyt wiele TV i ciągle ślęczą przed wyświetlaczami pecetów. Zabawki dla dzieci są często wypierane przez bierne wpatrywanie się w migające obrazki. Komunikaty obrazkowe pokonują książki, które genialnie stymulują wyobraźnie. Jeśli wychowujesz dziecko, powinieneś czytać dalej.