Zima jest taką porą roku w naszym kraju, którą jedni lubią, a inni nie znoszą

W ostatnim czasie rodacy narzekają na zimy w naszym kraju. Nie ma mrozu i śniegu, zatem smuci to maluchy. Jest mokro oraz mroczno – dorośli mają napady melancholii.
W ostatnich latach rodacy narzekają na zimy w naszym kraju. Nie ma mrozu ani śniegu, więc smuci to dzieci. Bywa mokro oraz ponuro – wszyscy mają depresje.

Jest zmienna oraz nieprzewidywalna pogoda – mnóstwo osób choruje.
Dziecko z pluszakiem

Autor: Miles Bannan
Jeśli zastanowić się nad zimami w naszym kraju, to ostatnie lata uświadamiają nam, że doprawdy coś niepokojącego dzieje się z tą pogodą. Szkraby niemal nigdy nie mają śniegu w czasie Bożego Narodzenia, co za czasów naszych babć było nie do pomyślenia. Nieprzewidywalność i kapryśność aury także źle wpływa na nasz nastrój. Często czujemy się wyczerpani. Wahania temperatur sprawiają również, że nie zawsze jesteśmy pewni w co się ubrać. To znowu może być przyczyną zachorowań na grypę, gdy ubierzemy się zbyt cienko, a na ulicy będzie wietrznie oraz nieprzyjemnie. Dlatego zabawkowa kasa należy zamówić dla całej rodziny ciepłe i przyjemne w dotyku szlafroki. Oczywiście dla dzieci muszą być one wyjątkowe, by zachęciło to nasze szkraby do ich noszenia. Szlafrok chłopięcy powinien mieć wyszyte na przykład logo ukochanego zespołu piłkarskiego lub twarz głównego aktora z ulubionego filmu akcji – chociażby z Gwiezdnych Wojen. Warto, by nasz syn wybrał szlafrok osobiście – w końcu to on ma się w nim dobrze czuć. Każda mama zdaje sobie sprawę z tego, że wieczorem ich maluchy lubią spędzać czas z nimi w salonie i nie chcą iść spać. Wygłupiają się i biegają.

Aby w zimowe wieczory mogły to czynić bez strachu, że zachorują, to musza mieć ubrane rzecz jasna szlafrok. Powinniśmy je tego nauczyć – oczywiście samemu pokazując dobry przykład.