Wyprawka dla bobasa – lista obowiązkowa

Kompletując wyprawkę dla noworodka, nie daj się porwać szałowi zakupów! Uważnie dobieraj rzeczy, ażeby po porodzie nie okazało się, iż brakuje ci czegoś istotnego.
Przeczytaj, co koniecznie powinniśmy posiadać m.in. do snu, do karmienia i na spacer z maluchem – na rozmaite pory roku.
Kompletując wyprawkę dla bobasa, nie daj się porwać szałowi zakupów! Starannie dobieraj rzeczy, aby po porodzie nie okazało się, iż brak ci czegoś ważnego.
Sprawdź, co koniecznie musimy mieć między innymi do snu, do karmienia i na spacer z maluchem – na rozmaite pory roku.

Kompletowanie wyprawki dla noworodka powinniśmy zacząć w siódmym miesiącu ciąży – w taki sposób, byś nawet w przypadku przedwczesnego porodu była gotowa na przyjście na świat potomka. Nie kupuj jednak zbyt wielu rzeczy – osesek już po pierwszym miesiącu może wyrosnąć z odzień w rozmiarze 56 cm.
ubranka dla niemowląt

Autor: John Ragai
Bazą niemowlęcej wyprawki będą oczywiście ubranka dla niemowląt – wybieraj wyłącznie te z naturalnych materiałów (bawełny czy flaneli). Należy je parę razy przeprać, by je zmiękczyć oraz ażeby wypłukać z nich chemiczne substraty, którymi są nasączane ciuchy przez wytwórców. Nabywając ubranka dla niemowląt, kieruj uwagę, czy nie mają przykładowo guziczków na plecach, nap a także, czy dadzą rozpiąć się na całej długości. Już niezadługo przekonasz się, iż te drobnostki są niesłychanie ważne! Kupuj proste modele – bez falban, bogatych aplikacji etc. Przy temperaturze wynoszącej 20°C dzieciątko powinno mieć na sobie śpiochy bądź body oraz kaftanik z długim rękawkiem.

Spodobał Ci się nasz opis? Więc czytaj to szkoła angielskiego wrocław, co chcesz na kolejnej witrynie, którą z pasją dla Ciebie opracowaliśmy.

Dla ochrony przed słońcem i wiatrem możesz przyodziać cieniutką bawełnianą czapeczkę (w mieszkaniu czapka nie jest konieczna). Do przykrycia starczy cienki koc. Łóżko, materacyk, pościel etc.

spokojnie możemy zakupić bez wychodzenia z domu, bo w tym przypadku, produkt ma wyglądać tak samo jak na zdjęciu jak też spełniać określone normy jakości.