Posiadanie potomstwa jest najpiękniejszym doświadczeniem życiowym każdego człowieka

Ludzie, którzy świadomie podejmują decyzję o rodzicielstwie, będą najszczęśliwszymi ludźmi na naszej planecie.
Dzieci to największy dar w życiu dla każdego rodzica.
Ludzie, którzy z pełną świadomością podejmują decyzję o urodzeniu dziecka, będą najszczęśliwszymi osobami na świecie.
Dzieci to największy dar w życiu dla niejednego dorosłego.

dzieci

Autor: Grzegorz
smoczki

Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Kochamy nasze maleńkie bobaski znacznie wcześniej, aniżeli pojawią się na świecie. Już w czasie ciąży (kwas foliowy suplementy) odzywamy się do nich w brzuchu, ponieważ dokazano, że ma to duży wpływ na ich rozwój i spokój. Puszczamy im ulubioną muzykę i czytamy bajeczki. Po porodzie troszczymy się o nasze dziecko przez okrągłą dobę. Mimo ogromnego zmęczenia oraz nieprzespanych nocy nie zamienilibyśmy się z nikim innym, ponieważ nasz berbeć skradł nasze serce w pierwszej minuty. Osesek jest później naszym skarbem przez całe życie. Chcemy, aby zdrowo się odżywiał oraz najlepiej uczył. Pragniemy go wychować na dobrego człowieka, dlatego swoim przykładem pokazujemy, co to uczciwość i szacunek do drugiego człowieka. Pragniemy również, żeby jego ubranka były uszyte z naturalnych tkanin. Nie kupujemy chińskich produktów. To samo dotyczy zabawek. Dokładnie sprawdzamy państwo pochodzenia (dobrze byłoby, jeżeli byłyby wykonane wewnątrz Unii Europejskiej) oraz wiek berbecia, dla którego przygotowano zabawkę. Najlepiej byłoby, abyśmy zminimalizowali liczbę tanich zabawek na rzecz bardziej kosztownych, ale rozwijających umysł oraz wyobraźnię. Mądre zabawki wydają się być teraz niebywale popularne.

Naukowcy dowiedli, że z zabawkami lepiej iść w jakość, a nie ilość. Wtedy smyk będzie zdolniejszy. Pamiętajmy też o tym, by od samego początku czytać mu książeczki.