Pasja zaczyna się w pokoju malucha

Fantastyczne gwiazdki uszyte z kolorowej dzianiny, chuśtają się na suficie, przy okienku świergoczą wróble ubrane w kubraczki w kratkę, a na ścianie startuje teraz w kosmos statek kosmiczny. To jedynie niektóre bajeczne dekoracje, którymi możemy rozpromienić pokój dzięcięcy. Niezwykłych projektów jest wiele, a niektóre z nich możemy stworzyć własnoręcznie.
Fantastyczne chmurki uszyte z malowniczej tkaniny, chuśtają się na suficie, przy okienku ćwierkają wróble ubrane w kubraczki w kropki, a na ścianie odlatuje właśnie w niebo statek kosmiczny. To tylko przykładowe czarujące ozdoby, którymi możemy ożywiać pokoik dzięcięcy. Fantastycznych koncepcji jest bardzo dużo, a niektóre z nich warto zrobić własnoręcznie.

pokój dziecka

Autor: Angie Stalker
Barwne ozdoby do pokoju dziecięcego, mogą zamienić pokój w cudną krainę, pełną magicznych zaułków (ozdoby do pokoju dziecięcego). Milusińscy eksplorują kąty z niesłychaną ciekawością, a wycieczki zaczynają właśnie w swoim pokoiku.

Jeżeli wykorzystana w powyższym materiale narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu (http://www.zielonalapka.com/pl/c/WABIKI/105) inne tego typu wpisy – one odnoszą się do pokrewnej problematyki.

Często ozdoby do pokoju dzieciecego bywają klarowne, jak lekkie pompony umocowane obok rolety, czy miękkie foteliki w stylu krówki lub smoka.

Kiedy urzadzamy wnętrze i wybieramy zabawki dla małych dzieci, to należy na najpierw zauważyć nasze maluchy, nie tylko własne zamiłowania (szukaj na Pastelove). W internecie znajdziemy różne pomysły na dekoracje oraz na zabawki dla małych dzieci, a także namierzymy wzory, które może nakłonią nas do zrobienia ozdób wspólnie z córką. Jawi się, że najtrudniej jest odnaleźć koncepcję na prezent dla niemowlaka, ale jeśli ośmielimy się wgłębić się w malutkie niemowlę, które zaczyna poznawać otoczenie przekonamy się, że wystarczy coś nieskomplikowanego (idealne prezenty dla niemowlaka).

Kiedy więc myślisz jak znaleźć prezent dla niemowlaka, to zwrócić wzrok na to, aby zabawka była edukacyjna, czyli rozwijała wzrok i słuch jak choćby mięciutka, szeleszcząca maskotka. Maluchy z zainteresowaniem wyczują pod paluszkami też inną tkaninę. Dywanik z przymocowanymi elementami do chwytania także jest fannastycznym pomysłem na prezent dla niemowlaka i przyda się w powszednim badaniu świata. Urządzanie pokoiku dziecka i wymyślanie upominków dla maluchów, może sprawdzić, że nagle poznamy również nasze hobby.