Oryginalny podarek z okazji chrztu

Podarek na chrzciny wręczają zaproszeni goście chrzczonemu maluszkowi. Chrzest to niezwykle podniosła uroczystość, stąd należy zatroszczyć się o to, by podarunek pasował do tego święta.
Najbardziej popularnymi podarunkami z okazji chrztu są wszelakiego wariantu dewocjonalia oraz pieniążki, lecz taktownymi podarunkami mogą być także inne rzeczy.
Podarunek z okazji chrzcin wręczają goście chrzczonemu maluchowi. Chrzest jest to nadzwyczaj podniosła uroczystość, stąd należy zadbać o to, by podarunek pasował do tego święta.
Najbardziej popularnymi podarunkami z okazji chrztu są wszelkiego typu dewocjonalia oraz środki pieniężne, lecz dobrymi podarkami mogą być też inne przedmioty.

Pewnym z przykładów może być tzw. „bańka my wish”. To podarek z okazji chrztu, który z daleka przedstawia się niczym powieszona na gustownym łańcuszku dekoracja. Musimy jednakże podejść nieco bliżej, ażeby dostrzec, co tak faktycznie się w tejże „ozdobie” znajduje. Okazuje się, iż ową dekoracją jest nic innego, jak mała kartka z zanotowanymi życzeniami dla nowo ochrzczonego berbecia. Nabywca wybiera także zabarwienie sznureczka, jakim kartka zostanie przewiązana. Zamknięta szczelnie „bańka my wish”, będzie za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat doskonałą pamiątką chrzcin.
kuchnia

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym pomysłem na prezent z okazji chrztu może być też sesja niemowlęca Warszawa to miasto, w którym bez kłopotu odnajdziemy fotografika realizującego tego typu sesje. Rodziciele wydają morze pieniążków na organizację chrzcin. Obiad w mieszkaniu bądź restauracji, fotografik, nowe kreacje dla mamy jak też taty oraz dla malucha, zaproszenia – to wszystko dużo kosztuje. Prawdopodobnie każda matka a także każdy ojciec pragnąłby mieć pamiątkę nie wyłącznie z ceremonii chrztu, lecz też z okresu niemowlęcego swojego berbecia.

Z tej przyczyny znakomitym pomysłem na podarek z okazji chrzcin jest sprawienie im jak też maluchowi sesji zdjęciowej. Sesja zdjęciowa to oryginalny podarek z okazji chrztu, który z pewnością będzie wspaniałą pamiątką dla rodzinki.