Meble młodzieżowe Wajnert

Nowe meble do pomieszczenia dziecka sprawią, że nasz maluch poczuje się jak w świecie bajki

Jeszcze 20 lat temu, żadnemu z nas nie śniło się nawet, że w przyszłości pomieszczenie malucha będzie można umeblować w dowolnie wskazane sprzęty. Dawniej meblościanka z płyty paździerzowej z drzwiczkami lakierowanymi i z połyskiem była miernikiem prestiżu. Ten pseudo luksus tak w rzeczywistości był ogromnym kiczem, który ponoć w określonym świetle, naśladował umeblowanie.
Jeszcze 20 lat temu, nikomu nie nie marzyło się, że kiedyś pokój malucha będzie można umeblować w dowolnie wybrane sprzęty. Dawniej meblościanka z płyty paździerzowej z drzwiczkami lakierowanymi i z połyskiem była miarą luksusu. Ten niby luksus tak naprawdę był sporym kiczem, który podobno w odpowiednim świetle, naśladował umeblowanie.

meble dziecięce
Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Gałki przy drzwiczkach odpadały, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwiczki się zniekształcały, a to co powinno się wysuwać wcale się nie wysuwało. A co fascynujące, takie same meblarskie kicze spotykało się w prawie co drugim polskim mieszkaniu.

Dzisiaj projektuje się meble, które dorastają wraz z dzieckiem. Meble, które pozwalają zmieniać ich wygląd, zabarwienie i kompozycje w zależności od nastroju, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Zapraszają do tworzenia różnorodnych przestrzeni, pełnych skrytek i pełnych schowków. Zachęcają do tworzenia, podejmowania prób, majsterkowania i odnajdywania niepewnych sposobów. Opiekunowie mogą dopasować umeblowanie do ulubionych czynności, charakteru i słabości dziecka. Dzięki ciekawym projektom, sprzęty do pomieszczenia dla dziecka, zmienią go w bardzo intymne miejsce (nagradzane produkty).

Dzieci posiadają niebywałą wyobraźnię, kochają bajkowe opowieści i nieziemskie historie w związku z czym bardzo lubią bawić się w kolorowych pokojach, w których czują się wyjątkowe, jak postacie ukochanych opowieści – tutaj pomysły. Sprzęty do pomieszczenia dla dziecka, mogą przeistoczyć się w statek morskich rozbójników, który na niby wypływa w podróż dookoła świata. Sprzęty, które mogą być zaprojektowane dla młodego technika, pomogą mu realizować jego zamiłowania.

Vertbaudet
Źródło: flickr.com

Kolekcja mebli dla sportowca stworzy świetny klimat dla kibica gry w nogę. Pokój dla synka można stworzyć także w konwencji morskich podróży, Formuły 1. Natomiast pokój dla dziewczynki, można zmienić w baśniową komnatę – idealne miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.