Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko było radosne – pragnie zatem spełniać niektóre jego marzenia

W dzisiejszych czasach o wiele prościej możemy spełniać prośby swoich pociech, niż jeszcze 40-50 lat wstecz, kiedy nasi rodzice byli dziećmi i za sprawą komunizmu nie można było niczego kupić w sklepach.
W czasach PRL-u dzieci musiały samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały znacznej inwencji twórczej, gdyż nie były w stanie dostać w sklepach cudownych maskotek czy kolejki elektrycznej.
W dzisiejszych czasach znacznie łatwiej jest spełniać prośby swoich szkrabów, niż jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz, gdy nasi rodzice byli dziećmi i za sprawą socjalizmu nie można było niczego kupić w sklepach.
W czasach PRL-u dzieci były zmuszone samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały sporej inwencji twórczej, gdyż nie były w stanie kupić w sklepach cudownych maskotek czy kolejki elektrycznej.

huśtawka podwójna

Autor: An eye for my mind
barwy
Na podwórku istnym luksusem był trzepak, na którym wszyscy uprawiali karkołomne akrobacje. Dziś w parkach są stawiane dla dzieci piękne place zabaw, gdzie mają możliwość razem z kolegami szaleć do woli na przeróżnego typu drabinkach czy zjeżdżalniach. Jeśli mamy dom i ogródek, to mamy możliwość taki mały plac zabaw zbudować swym dzieciom u siebie. Będą miały możliwość się bawić od rana do wieczora, a mama będzie mogła zawsze mieć ich na oku. Dodatkowo, gdy mamy ogrodzoną działkę, to jesteśmy pewni, że nasze szkraby nie wybiegną niespodziewanie na ulicę. Jednak, co to byłby za plac dla dzieci bez huśtawki. To wszakże podstawa! Najważniejsza atrakcja – (symulator bolidu) na każdym placu zabaw. Jeżeli mamy dwójkę szkrabów i nie mamy ochoty, by zawsze kłóciły się o kolejkę na huśtawkę, to na pewno przypadnie nam do gustu huśtawka podwójna. Wówczas nasze dzieci będą w stanie bawić się na niej razem, co spowoduje, że będą szczęśliwe i uśmiechnięte.

Unikniemy konfliktów i łez. Huśtawka podwójna może być elementem dużego placu zabaw lub stać oddzielnie. Istnieje nawet opcja zakupu huśtawki z zadaszeniem, by uchronić dzieci przed nazbyt ostrym słońcem.