Jak możemy spędzić wolny dzień z pociechami?

W okresie wakacji śliczna aura zachęca do długiego przebywania na powietrzu. Z reguły tryskamy wtenczas pomysłami, jak nakłonić nasze pociechy do wspólnej zabawy.
Jednakże jesienią, zaczyna brakować pomysłów na sposoby spędzania wolnego czasu, szczególnie kiedy w miejsce polskiej złotej jesieni mamy szare listopadowe chlapy.
W okresie wakacji śliczna aura zachęca do długiego przebywania na świeżym powietrzu. Z reguły tryskamy wówczas pomysłami, jak nakłonić nasze pociechy do wspólnych zabaw.
Jednakże jesienią, brakuje pomysłów na metody spędzania wolnego czasu, szczególnie jeżeli w miejsce złotej polskiej jesieni mamy szare listopadowe chlapy.

sprzedawca

Autor: Siti Saad
Źródło: http://www.flickr.com

Poznaj wypróbowane pomysły na wspólne chwile z latoroślami, jakie bez wątpienia umilą Wam wspólnie spędzony czas. Jesień w naszej ojczyźnie potrafi być czasem piękna, ale bywa także ponura. Dlatego planując spacery oraz ekskursje z latoroślą o tej porze roku, warto wyposażyć się w odzienia odpowiednie na rozmaitą pogodę. Przygotowani na rozmaite możliwości, możemy zabrać się do planowania aktywnie spędzonego czasu. Jesień to idealna pora na krótkie wyprawy po najbliższej okolicy. Mogą to być zarówno wyprawy całodniowe, jak też dłuższe ekskursje weekendowe. W swym najbliższym otoczeniu bez wątpienia odkryjesz wiele miejsc, jakie natchną cię do odwiedzania. Maluchy kochają stare twierdze. Nie muszą być to olśniewające pałace, wprost przeciwnie: mogą to być ledwie dostrzegalne ruiny, omijane przez turystów – na pewno pobudzą wyobraźnię twej pociechy. Ciekawe mogą być też okoliczne ogrody botaniczne, nadzwyczaj śliczne jesienią.

A co jeżeli aura nie sprzyja ekskursjom? Możemy przykładowo wykorzystać ów dzień na wykonanie cudownych rodzinnych pamiątek, i zaprosić fotografa, który wykonuje fotograficzne sesja to miasto, w którym bez większego kłopotu odnajdziemy wykwalifikowanego w tym kierunku profesjonalistę.