Dla większości przedszkolaków piaskownica w ogrodzie i zabawki do piasku Tomy to spełnienie najskrytszych marzeń

Nadciąga lato, w związku z tym mnóstwo dzieciaczków spędza wolny czas na zewnątrz. Dla malców prawdziwa uciechą są różnorodne place zabaw, miejsca w których swobodnie wolno biegać oraz takie, w których da się spotkać kolegów z przedszkola. Rodzice winni często wychodzić z dziećmi na przechadzkę, aby się przewietrzyły i nawdychały świeżego powietrza.
Zbliża się lato, w związku z tym mnóstwo dzieciaków spędza wolny czas na dworze. Dla szkrabów prawdziwa uciechą są rozmaite place zabaw, miejsca w których swobodnie można biegać , a także takie, gdzie da się spotkać kolegów z przedszkola. Rodzice winni często wychodzić z pociechami na spacer, aby się przewietrzyły i nawdychały świeżego powietrza.

Zabawki dla dzieci

Autor: Hazwan Norizan
Głównym punktem każdego placu zabaw jest gigantyczna piaskownica, w jakiej dzieci budują babki z piachu, monstrualne zamki oraz przyrządzają wymyślone dania. Zazwyczaj właśnie tam nasze pociechy spotykają się z kolegami i koleżankami ze szkoły w czasie wakacji. Smykom ciężko wytrzymać bez towarzystwa nawet przez jeden dzień, w związku z tym o ile mają możliwość to nie należy im tego zabraniać – sklep Kraina Zabawy.

Co z tego, że po zabawie w piachu będą całkowite brudne? Przynajmniej będziemy mieć świadomość tego, iż milusiński spędził ciekawy dzień. Jeśli mieszkamy w domu, trzeba pomyśleć czy piaskownica nie pomieściłaby się na naszej działce. Moglibyśmy wtedy pełnić swoje zadania, a pociecha spędzała dzień tak jak lubi. Naturalnie nie można zapomnieć, że trzeba zakupić dziecku zabawki do piachu, ponieważ jeśli zabierzemy te, jakimi bawi się w mieszkaniu to od razu się zepsują. Wartymi polecenia są zabawki Tomy, jest to zestaw dwóch samochodów, które poruszają się po piasku i nie niszczą się. Z pewnością konieczne będą też takie kluczowe akcesoria jak łopatka, grabki, foremki i wiadro – kliknij tutaj.

Zabawki

Autor: regan76
Każdą z tych rzeczy trzeba też zabrać ze sobą na wakacje nad morze, gdyż tam nasze maleństwo będzie miało nieograniczone pole do zabawy. Będzie to najlepsza i największa piaskownica jaką można sobie wyobrazić. My będziemy mogli się zrelaksować, a nasz smyk będzie uradowany, że ma tyle miejsca na stawiane zamków i babek. W ogrodzie zazwyczaj mamy jedynie metr kwadratowy, żeby postawić piaskownicę, a tutaj jest kilkadziesiąt.

Jeśli nie mam pomysłu na prezent imieninowy, na Mikołajki – warsztaty mikołajki – lub jakieś inne święto dla naszego bobasa, można pomyśleć czy zabawki Tomy nie byłyby spełnieniem pragnień. Każde dziecko uwielbia zabawy w piasku i konstruowanie różnych, zwykle dla nas niezrozumiałych rzeczy. Powinno się to jednak zaakceptować i cieszyć się, albowiem kształtuje to wyobraźnie lepiej aniżeli większość bajek i filmów.