images

Uczulenie u najmłodszych determinuje dobór kosmetyków

Dzieciaki to niezwykle wrażliwe osóbki. Wiele osób w okresie dziecięcym cierpi na uczulenia. Alergia u dzieci może być tworzona przez dużo różnych czynników. Często jest to np. pyłek lub włosy kota. Czasami dzieciaki są uczulone na jakiś składnik znajdujący się w pokarmie – zwykle jest to gluten. Jeżeli twoje dziecko ma jakiekolwiek objawy, bezwzględnie udaj się do lekarza.

Maluchy to niezwykle wrażliwe osóbki. Wiele osób w maleńkości cierpi na podrażnienia. Alergia u dzieci jest spowodowana przez wiele różnych rzeczy. Często jest to chociażby pyłek bądź futro zwierzęcia. Czasami dzieci są uczulone na jakiś element będący w jedzeniu – statystycznie najczęściej jest to gluten.
images

Dowiedz się co to jest otulacz. Jak i w jakich miejscach zaleca się go stosować

Otulacz to detal konfekcji pieluszkowej, która hamuje przemoknięciu ubranka. Zwykle ma jakość nieprzemakalnych majteczek. Otulaczużytkuje się z pieluszkami, które nie mają warstwy nieprzemakalnej.

Otulacz to detal garderoby pieluszkowej, która zapobiega przesiąknięciu ubranka. Na ogół ma jakość nieprzemakalnych majtek. Otulaczwykorzystuje się z pieluszkami, które nie posiadają powłoki nieprzemakalnej.