Każdy uczeń potrzebuje zestawu artykułów papierniczych, żeby w pełni mógł realizować się na każdej lekcji

Na obecną chwilę pociechy posiadają w zasadzie wszystko, pionierskie smartfony, tablety oraz telewizory. Starszym osobom takie przedmioty się nawet nie marzyły, przeważnie posiadali oni jedną lub dwie zabawki, jakimi musieli bawić się przez cały czas. Nie mówiąc już o tym, że ich plecaki do szkoły zwykle były po starszym rodzeństwie, zeszyty były blade i nieładne.
W dzisiejszych czasach pociechy mają naprawdę wszystko, nowoczesne smartfony, laptopy oraz telewizory. Starszym osobom tego typu produkty się nawet nie śniły, z reguły posiadali oni jedną albo dwie zabawki, którymi musieli bawić się przez cały czas. Nie mówiąc już o tym, iż ich plecaki do szkoły zwykle były po starszym bracie lub siostrze, zeszyty były szare i nieładne.