W jaki sposób być przygotowanym na pierwszy dzień roku w szkole?

Twój potomek wybiera się do szkoły? Czy wszystko już kupione? Nie zapomniałaś o niczym? Piórnik, zeszyt i notes dla dziecka, notatnik, długopis, naklejki, flamaster, i jeszcze klej i nożyczki dla dzieci. Prawda jest taka, że to tylko jedna rzecz, a co z pozostałymi? Pytasz się z ciekawością o co chodzi? Nie zapominaj o przygotowaniu mentalnym i psychicznym Twojego potomka. Rozpoczęcie szkoły to dla niego rewolucja, nawet wtedy, gdy się cieszy, że to już, to możesz mieć pewność, że problemy pojawią się szybko.
Twój potomek idzie do szkoły? Czy wszystko już masz? Nie zapomniałaś o niczym? Piórnik, zeszyt i notes dla dziecka, notatnik, długopis, naklejki, flamaster, i jeszcze klej i nożyczki dla dzieci. Prawda jest taka, że to tylko jedna rzecz, a co z pozostałymi? Zadajesz pytanie o co chodzi? Nie zapominaj o przygotowaniu mentalnym i psychicznym Twojego potomka. Rozpoczęcie szkoły to dla niego wręcz rewolucja, nawet jak się cieszy, że to już, to możesz być pewna, że problemy pojawią się szybko.